Skocz do zawartości

Tym razem w Olsztynie...


Ann_gd

Polecane posty

... spotkało się nas czworo. Ja, Hrabia, @aoighre i jej Mąż. Milutkie powitanie, pierwsze nieśmiałe prośby i etujki na stół, po czym się zaczęło. Chaos jak to zwykle na spotkaniach, piórowość wszelaka, na początku jedynymi płynami były kawo-herbaty i ciacha, żeby mieć siły. Z moich planów zwiedzania najpierw Zamku niewiele wyszło, po wszystkim też nie wyszło, bo za dobrze nam się siedziało i relatywnie nie mam daleko, żeby jeszcze muzea pozwiedzać. 

 

dość pisania, przechodzimy do prezentacji! :D

 

1. pierwsze nieśmiałe początki i wspomniane kawo-herbaty
IMGP5030.JPG
 
2. docieniona blaszka Pilota Plumixa BB (Sheaffer czerwony w środku)
IMGP5031.JPG
 
3. Pelikanki, Sheafferzyki i inne cuda
IMGP5033.JPG
 
4. kropeczkowy notatnik i Pelikany 140 (?) zielony i bordowy, będą jeszcze potem widoczne
IMGP5034.JPG
 
5. chciało by się napisać, że dębowa przedwieczna skrzynia skrywała płyny, jakie się pradawnym alchemikom nie śniły, ale to chyba po prostu zgrabny kartonik i atramenty. pudełeczko oprócz przechowywania ma właściwości rozmnażające, o czym Małżonek dowiedział się dopiero na spotkaniu ;)
IMGP5035.JPG
 
6. wszystko widać, jak na dłoni
IMGP5036.JPG
 
7. ręce mi drżały z wrażenia...
IMGP5037.JPG
 
8. wspomniane już 140, całkiem zgrabne te piórka
IMGP5038.JPG
 
9. dla pewności jeszcze raz
IMGP5039.JPG
 
10. sreberko - jedno z dwóch obecnych na stole (drugie to mój Senator, nie tak szałowy...)
IMGP5040.JPG
 
11. sreberko jeszcze raz
IMGP5044.JPG
 
12. zielone paseczki na skuwce lekko się zwichrowały i skręciły, perfekcjoniści - nie patrzcie! IMGP5046.JPG
 
13. Mąbel, ale numerku nie pamiętam, to chyba ten, co ma "pędzelek" zamiast stalówki
IMGP5047.JPG
 
14. maczanki nie miały wzięcia tym razem, ale były i owszem
IMGP5052.JPG
 
15. zgrabny szaraczek
IMGP5053.JPG
 
16. zostaję do środy, taka impreza!
IMGP5055.JPG
 
17. Małżonek drobił maczkiem, aż miło, testowany Prelude i 78G chyba najbardziej stalówkami przypadły do gustu, jednak Pilot za delikatny i zbyt leciutki, o zachwycie nad czołgiem - Core już nawet nie wypada mi wspominać ;) a rysował chyba to, co faceci w tajemnicy rysują w swoich notatnikach, skrywanych na półkach :P
 
IMGP5062.JPG
IMGP5063.JPG
 
 
18.to chyba ten sam Mąbel, albo ten drugi, nie pamiętam...
IMGP5057.JPG
 

19. skarby, wszędzie skarby 
IMGP5059.JPG
 
20. dźwigienki rządziły, zdecydowanie.
IMGP5060.JPG
 
21. M200, szary ładniejszy
IMGP5061.JPG
 
22. brak fioletowej bluzki nie do końca został mi wybaczony, próbowałam uzyskać mój idealny zielono-niebieski kolor
IMGP5071.JPG
 
23. oprócz sreberek zdarzały się i złotka
IMGP5073.JPG
 
24. bez podziałów i bez granic, wszystkie piórka się ze sobą zapoznawały
IMGP5075.JPG
 
25. wspomniany mniej atrakcyjny Senatorek, złotko i czarna bestia
IMGP5076.JPG
 
26. @aoighre miała ze sobą maczankowe próbki kolorów, niesamowicie to wyglądaIMGP5080.JPG
IMGP5081.JPG
IMGP5082.JPG
 
 
27. wiedźma jest albo czysta, albo szczęśliwa, rozlewnictwo i dzielny pomocnik opisujący etykietki dla próbek
IMGP5084.JPG
 
 
28. Akszugor dzielnie drobił, jak gejsza 
IMGP5087.JPG
 
29. była też Książka i losowo wybrane zdjęcia jej zawartości
IMGP5091.JPG
IMGP5092.JPG
IMGP5094.JPG
IMGP5095.JPG
IMGP5096.JPG
IMGP5097.JPG
IMGP5098.JPG
IMGP5101.JPG
 
30. Akszugorowe zabawy kolorami i wodą
IMGP5103.JPG
IMGP5106.JPG
IMGP5107.JPG
IMGP5108.JPG
IMGP5109.JPG
IMGP5110.JPG
IMGP5112.JPG
 
31. bałagan końcowy i niedobitki przed spakowaniem, Iza z tego wszystkiego mężowego pióra nie chciała zabrać, bo uznała, że to nie jego :D
IMGP5114.JPG
IMGP5116.JPG
 
32. w nagrodę, pośród deszczu dziedziniec Zamku i Pruska Baba
IMGP5121.JPG
 
 
gorące podziękowania dla was za obecność i chęci, przemile spędzone trzy godzinki :D
 
edit:
ja nieszczególnie przepadam za upublicznianiem siebie w sieci, ale skoro już z niejednego spotkania można mnie wyłapać, to co się będę kryć. natomiast Izę i Małżonka dodam, jeśli wyrażą takie chęci.
Edytowano przez Ann
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nilfein

A mi najbardziej z tej feerii kolorów i wzorów w oko wpadło zgrabne etui ze zdjęcia 19 i 24. Skąd, jeśli można wiedzieć, bierze się takowe torebusie? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze etui na 2 i 3 zdjęciu z notesem i bez notesu.

 

A następne olsztyńskie spotkanie pewnie w większym gronie. Przynajmniej tak się zapowiada ;)

 

Od razu dodam, że pisałbym się przed wakacjami na jakieś gdańskie lub warszawskie, o ile pomysł wypali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu dodam, że pisałbym się przed wakacjami na jakieś gdańskie lub warszawskie, o ile pomysł wypali.

 

Gdańskie raczej słabo, ale warszawskie czemu nie? Może i ja bym się wybrała nareszcie sprawdzić kto się kryje za tymi nickami i awatarami i jaki tam ma arsenał broni?  :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...