Skocz do zawartości

Waterman Audace Shiny Pearl


Lena

Polecane posty

Waterman Audace Shiny Pearl

Etap wybierania pióra w Internecie, wycieczka do Kaligrafa w celu oględzin wybranego :) Początkowo myślałam o Enchanted Garden, lecz na żywo okazało się zbyt różowe... Kolejne dni niezdecydowania, ale w końcu decyzja zapadła- Waterman Audace Shiny Pearl :-D

Czekałam na przesyłkę i się doczekałam.

Kształt tego pióra może przypominać błyszczyk lub tusz do rzęs- wydaje mi się, że to przez skuwkę, która faktycznie jest odrobinę podobna do zakrętki błyszczyka lub pomadki. Ostatecznie drobne, misterne motywy kwiatowe na perłowym tle przypadły mi do gustu.

Aaa, do pióra dołączone było całkiem wygodne etui- niestety kolorystyczny dramat...(na niebieskim tle różowe motywy kwiatowe).

Ewidentnie pióro stworzone z myślą o kobietach- wchodząc na stronę producenta można się o tym przekonać (jest tam quiz pt."Jaką kobietą spod znaku Audace jesteś?"- chyba troszeczkę przesadzone;-)

Wracając do recenzji:

Jakość wykonania- nie mam za bardzo, z czym porównywać (od niedawna piszę piórami), ale jestem zadowolona :)

Wybór padł na stalówkę F ze względu na potrzebę pisania szybko i wyraźnie (poza tym- bardzo lubię anorektyczne pismo;-)) Obawiałam się jedynie, że przez cienką stalówkę będę czuła, jak „rysuję” po papierze, ale jestem mile zaskoczona- pisze się gładko i przyjemnie (oczywiście również listy :-D)

Obiecane zdjęcia:

P4261330.jpg

P4261322.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Chyba tylko kobieca ręka mogłaby opisać pióro jako wyglądające jak błyszczyk do ust :D chociaż nie, nie chyba, raczej na pewno, przynajmniej w moim świecie. Wygląda ciekawie, rzuca się pewnie w oczy, te kwiatuszki słodziutkie... Jednak wybrałabym to pióro dla córki na testy gimnazjalne :rolleyes:

Edytowano przez Ann_gd
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audace to generalnie fajne pióra, wygodne, dość masywne, super się nimi pisze. Miałem okazję się pobawić paroma egzemplarzami, nawet kilka razy płukać, bo jedno się często zapycha, ale mimo to je polubiłem ;) Mimo że są typowo damskie.

dsc03475g.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba mało kobieca jestem, kwiatuszki wydają się ładne, perłowy kolorek super, ale ten kształt, no mi niestety się nie podoba, ale z uwagi na to, że to Waterman, to uważam, że to dobry wybór.

Ta skuwka zdaje mi się działać niekorzystnie na ogólny wygląd pióra, z tym, że ja się nie znam na wyglądzie, bardziej liczy się funkcjonalność i wygoda, jak to u ludzi obdarzonych ścisłymi umysłami bywa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...