Jump to content

Waterman Audace Shiny Pearl


Lena

Recommended Posts

Waterman Audace Shiny Pearl

Etap wybierania pióra w Internecie, wycieczka do Kaligrafa w celu oględzin wybranego :) Początkowo myślałam o Enchanted Garden, lecz na żywo okazało się zbyt różowe... Kolejne dni niezdecydowania, ale w końcu decyzja zapadła- Waterman Audace Shiny Pearl :-D

Czekałam na przesyłkę i się doczekałam.

Kształt tego pióra może przypominać błyszczyk lub tusz do rzęs- wydaje mi się, że to przez skuwkę, która faktycznie jest odrobinę podobna do zakrętki błyszczyka lub pomadki. Ostatecznie drobne, misterne motywy kwiatowe na perłowym tle przypadły mi do gustu.

Aaa, do pióra dołączone było całkiem wygodne etui- niestety kolorystyczny dramat...(na niebieskim tle różowe motywy kwiatowe).

Ewidentnie pióro stworzone z myślą o kobietach- wchodząc na stronę producenta można się o tym przekonać (jest tam quiz pt."Jaką kobietą spod znaku Audace jesteś?"- chyba troszeczkę przesadzone;-)

Wracając do recenzji:

Jakość wykonania- nie mam za bardzo, z czym porównywać (od niedawna piszę piórami), ale jestem zadowolona :)

Wybór padł na stalówkę F ze względu na potrzebę pisania szybko i wyraźnie (poza tym- bardzo lubię anorektyczne pismo;-)) Obawiałam się jedynie, że przez cienką stalówkę będę czuła, jak „rysuję” po papierze, ale jestem mile zaskoczona- pisze się gładko i przyjemnie (oczywiście również listy :-D)

Obiecane zdjęcia:

P4261330.jpg

P4261322.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Chyba tylko kobieca ręka mogłaby opisać pióro jako wyglądające jak błyszczyk do ust :D chociaż nie, nie chyba, raczej na pewno, przynajmniej w moim świecie. Wygląda ciekawie, rzuca się pewnie w oczy, te kwiatuszki słodziutkie... Jednak wybrałabym to pióro dla córki na testy gimnazjalne :rolleyes:

Edited by Ann_gd
Link to comment
Share on other sites

Ja to chyba mało kobieca jestem, kwiatuszki wydają się ładne, perłowy kolorek super, ale ten kształt, no mi niestety się nie podoba, ale z uwagi na to, że to Waterman, to uważam, że to dobry wybór.

Ta skuwka zdaje mi się działać niekorzystnie na ogólny wygląd pióra, z tym, że ja się nie znam na wyglądzie, bardziej liczy się funkcjonalność i wygoda, jak to u ludzi obdarzonych ścisłymi umysłami bywa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...