Skocz do zawartości

Wiem, że to nie ortopedia, ale ulżyjcie w bólu....jakie pióro?


Polecane posty

Piszę kilkoma piórami /nie jednocześnie, rzecz jasna;)/, najczęściej takimi z kilkudziesięcioletnim stażem, ale jak mam w planach pisanie "długo i szybko" to niezawodnym jest Pilot Prera. Pióro leciutkie, korpus wyk. z żywicy syntetycznej, typowo damskie, a do tego mamy kilka fajnych kolorów do wyboru. Stalówka sunie jak po maśle i  to jest najważniejsze z całego mojego wywodu ! Tylko, że cena ok.200- 220 zł.

Pilot Prera jest bardzo fajny. Osobiście używam błękitnego. Z tą ceną, to nie jest tak najgorzej, na eZatoce można znaleźć sporo poniżej 200. Z Japonii, oczywiście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam dziś w moim pięknym, podwarszawskim mieście w papierniczym, duuży i dobrze zaopatrzony, jak spytałam o pióra to pan mi wywalił Parkery i Watermany :(

Nic z tego co chciałam pomacać nie było, o Lamach nawet pan w życiu nie słyszał: "to model czy marka?" Buuuu...... będę kupować w necie bez macania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam dziś w moim pięknym, podwarszawskim mieście w papierniczym, duuży i dobrze zaopatrzony, jak spytałam o pióra to pan mi wywalił Parkery i Watermany :(

Nic z tego co chciałam pomacać nie było, o Lamach nawet pan w życiu nie słyszał: "to model czy marka?" Buuuu...... będę kupować w necie bez macania.

Jeśli podwarszawie to możesz pojechać do samej Warszawy, tam w kilku sklepach Lamy będą. Bazarnik, Tompi, Wariackie Papiery...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...