Skocz do zawartości

Pelikan 101 N Tortoise LE


konis

Polecane posty

Dziś listonosz przytaszczył sporą paczuszkę.

Było w niej pióro, flacha atramentu, białe etui, gwarancja, ulotka reklamowa, torebka ozdobna i same pudło w kształcie szuflady. Oprócz pióra, reszta to tylko gadżety mające osłodzić trochę dość słoną cenę  :rolleyes:

902ea10144c8f85d.jpg

14bd9a93cded57d0.jpg

3939e370a116aef0.jpg

fdc5da591aa846e6.jpg

11ce4ab307157faf.jpg

f3a8cb81c7903418.jpg

c82049d496e3532b.jpg

54a8486869d8f3ef.jpg

Dołączona do zestawu flaszka jest dwa razy pojemniejsza od tych dostępnych w handlu.

62b2b3f30f596253.jpg

zdrówka

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba jestem jakiś inny.

Piękne pióro to może być jakieś do bólu klasyczne cygaro jak MB 146 czy 149. Albo np. Platinum #3776 Century ;)

A tutaj, to połączenie brązu czy tam bordo z zielonkawością okienka to koszmar jakiś. Do tego jeszcze te perłowe skuwka i korpus, straszne.

W mojej opinii ten Pelikan może śmiało startować w konkursie na najbrzytsze pióro świata z dużymi szansami na sukces :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... siedzę cicho właśnie i czytam jak się ludzie rozwodzą nad tą maszkarą. Ja mam nieco inną definicję klasyki niż Yaner ale i tak to piórko zajmie jedno z najniższych miejsc. Ono jest chyba takie że albo pokochasz albo znienawidzisz, brak stanów pośrednich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie przepadam za sporymi stalówkami....

 Ta stalówka wcale nie jest spora.

 

....W mojej opinii ten Pelikan może śmiało startować w konkursie na najbrzytsze pióro świata z dużymi szansami na sukces :)

 

Ech... siedzę cicho właśnie i czytam jak się ludzie rozwodzą nad tą maszkarą. Ja mam nieco inną definicję klasyki niż Yaner ale i tak to piórko zajmie jedno z najniższych miejsc.....

:hmm1: jednak maja brzydsze ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba jestem jakiś inny.

Piękne pióro to może być jakieś do bólu klasyczne cygaro jak MB 146 czy 149. Albo np. Platinum #3776 Century ;)

A tutaj, to połączenie brązu czy tam bordo z zielonkawością okienka to koszmar jakiś. Do tego jeszcze te perłowe skuwka i korpus, straszne.

W mojej opinii ten Pelikan może śmiało startować w konkursie na najbrzytsze pióro świata z dużymi szansami na sukces :)

Ale to pióro jest bardziej klasyczne niż wspomniane 146 czy Platinum :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to pióro jest bardziej klasyczne niż wspomniane 146 czy Platinum :)

Oj tam, mniej czy bardziej. :)

Mi się podobają te bardziej cygarowate klasyki. Czerń plus złoto, duża "latawcowata" stalówka, to jest to.

Ale to pewnie dobrze, że różne mamy wzorce ładnego i brzydkiego, jakby tak wszystkim się jedna kobieta podobała (a kobietom jeden typ faceta), byłoby chmm..., dziwnie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nilfein

A ja chcę zwrócić uwagę na flaszkę inku z niecodzienną naklejką. To jakaś limitka, czy odświeżony look 4001? Pytam, bo pierwszy raz widzę taką szatę graficzną...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...