Skocz do zawartości

Paker, po prostu Parker!


Thay

Polecane posty

chciałam napisać, że mam dwa, bo jeden to za mało, ale w świetle powyższych postów tego nie zrobię... a @Thay prosił o recenzję... 

 

 

Nadal uważam, że recenzja obu Twoich Parkerów - można zrobić swoiste porównanie wewnątrzgatunkowe - jest potrzebna i oczekiwana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam, granatowy mat. Jedno z najlepiej piszących moich piór. Lepiej pisze jak Pelikan M800 i F-ka taka jaka powinna być nie parkerowska... upsss

 

A tak ogólnie to mi się podoba ta wcięta talia, tylko czemu Urban?

Edytowano przez kerad
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę bronić Urbanów, póki mnie nie spalą na stosie, wytarte frazesy o jakości poniżej Sonnetów nie warte uwagi należy tępić, albo chociaż konfrontować, zamiast powtarzać bez tyknięcia brewki. tani Sheaffer też potrafi być kijowi, ale jemu można wybaczyć, tak? bez przesady, moi drodzy, bez przesady...

każde pióro potrafi się gryźć atramentem, mało takich tematów na forum? płukanie i zmiana inku to pierwsze, co jest w takich przypadkach radzone. testują i katuję dwa Urbany, Vector kupiony latem też nie ma ze mną łatwo, a jednak dają radę. polecam organoleptyczne testy i konfrontacje, Urban jakim by nie był Parkerem też jest dobry, a jeżeli kształt się komuś widzi, to niech kupi, ot co.

 

przepraszam, wiedźma się uniosła, ale w słusznej sprawie, ponieważ zagarniam pod miotłę różne wykwity mało szanowane i obiecuję im moje uznanie ;)

Edytowano przez Ann
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam.

Mam Urbana od kilku lat i chociaż mało nim piszę, to jest cały czas w moim "podręcznym" zestawie.

Bez rewelacji, ale w sumie to fajne pióro. Kupiłem, bo mi się kształt podobał i nadal się podoba.

Mój jest w wersji "metal ebony chiselled".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre duszki są, ale brak parkerofobów...? Panie_Q, jak Cię lubię i uwielbiam - nie przesadzaj, wystrzelą mnie w kosmos prędzej, niż zdążę napisać, że Urbany są ok ;)

@Rittel - chociaż jeden z niewielu dał się namówić na popróbowanie :D

Edytowano przez Ann
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...