Skocz do zawartości

UWO (Unidentified Writing Objects)


bosa

Polecane posty

Witojcie, tu bosy człowiek (:

Jak w temacie: NOP - Niezidentyfikowane Obiekty Piszące ;)

Taka mała sesja biurkowozdjęciowa. Nietypowa, bo na warsztacie nie piękne, gustowne pióra a stare kochane No Name'y. I fragmenty świetnej książki.

 

Oto i Dagmara:

 

 

rwul.jpg

 

5jlh.jpg

 

v3yu.jpg

 

Granatowa smukła Panna z wąską talią zatankowana Itzamną:

nfhh.jpg

 

asv6.jpg

 

tlmr.jpg

 

e9s.JPG

 

Oraz wesoły Pan, również granatowy, za to ze srebrnymi piegami. Towarzyszy mi najdłużej, bo od samego początku podstawówki. Co zresztą niestety widać, bo jest dość zniszczony... Ale nadal pisze gładziuchnie, co jest głównie zasługą Pitera22 :)

6234.jpg

 

z7bd.jpg

 

Przyczajony Tygrys...

ex4x.jpg

... Ukryty Smok :D

y6tj.jpg

 

I na koniec cała trójka razem:

2g8i.jpg

 

75r1.jpg

 

Nie mogę tego inaczej zamieścić więc wrzucam link:

 

http://imageshack.us/a/img34/7812/75f1.JPG
 

 

 

I na koniec bonusik. Cmok! :lol:

 

 

zz8d.jpg

Się zarumienił :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się więc cieszę :) Bałam się, że moje UWO, czy też NOPy nie zostaną ciepło przyjęte ze względu na swoją obiektywnie znikomą wartość materialną i estetyczną :D

Wartość materialna?? No prosze Cię, a estetyka to już kwestia gustu. A nie wspomniałem jeszcze o zdjęciach - :thumbup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są ludzie, którzy nie szanują tanich piór, wolą drogie, wyszukane modele, by chwalić się czy być TOP ONE - nie, nie piję tu do nikogo z forum - a później dziwią się, że jakieś tam pióro NN, czy mniej znanej firmy tak dobrze pisze.

Mnie osobiście nie podoba się wizualnie pierwsze pióro, z zieloną skuwką. Skuwka wygląda dość ciekawie, ale w połączeniu z korpusem wygląda gorzej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście nie podoba się wizualnie pierwsze pióro, z zieloną skuwką. Skuwka wygląda dość ciekawie, ale w połączeniu z korpusem wygląda gorzej.

Mnie też w pierwszym odruchu wydało się po prostu brzydkie  :P  Ale potem mnie tak jakoś zaintrygowało. Interesująco brzydkie ^^ I wzięłam; to jedno z wygrzebanych u babci w szafie  :D  Okazało się że dużo tam się skrywa ciekawych artefaktów, ale niektóre w strasznym stanie były...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...