Skocz do zawartości

Jansen De Atramentis - Wood


comodsuda

Polecane posty

Witam wszystkich. Moja pierwsza recenzja więc proszę o wyrozumiałość.

cdc7.jpg

 

 

W rzeczywistości kolor jest jaśniejszy, skaner go mocno przyciemnił. Mam nadzieję że się doczytacie ;)

 

 

 

yd2i.jpg

 

 

LINK DO ORYGINALNEGO PLIKU

[url=http://imageshack.us/photo/my-images/580/yd2i.jpg/

Edytowano przez comodsuda
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu na pudełku napisane jest 'fopuntain pens'? Kolor ładny. Jak szpachlówka do drewna śnieżki w kolorze orzecha.

Snieżką w tym kolorze malowałem ostatnio drewnianą werandę :lol:  Muszę powiedzieć, atrament pachnie ładniej :)

Edytowano przez comodsuda
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny kolor, nie taki czerwony jak brun absolu.

(jak to miło pisać bez wielkich liter, wiedząc, że nikt się nie czepi).

Popros tutaj o pomoc z tym Pelikanem ;)

Tez nie ufam skanerom, chocby dlatego ze czesto pokazuja powierzchnie papieru jako idealnie biala nawet, jesli jest np. kremowa. Ale oddac kolor na zdjeciu tez nie jest latwo :C

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, taki brąz mi się nawet podoba! Rzeczywiście na zdjęciu zupełnie inaczej jak na skanie... Czy mogę spytać ile za niego dałeś?

 

Tez nie ufam skanerom, chocby dlatego ze czesto pokazuja powierzchnie papieru jako idealnie biala nawet, jesli jest np. kremowa. Ale oddac kolor na zdjeciu tez nie jest latwo :C

Albo też tak mocno rozjaśniają (jak mój na przykład) że ledwo widać co jest napisane, jak się używa jakiegoś jaśniejszego atramentu... :gaah:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popros tutaj o pomoc z tym Pelikanem ;)

Tez nie ufam skanerom, chocby dlatego ze czesto pokazuja powierzchnie papieru jako idealnie biala nawet, jesli jest np. kremowa. Ale oddac kolor na zdjeciu tez nie jest latwo :C

 

w tym sęk, że tu nie znalazłem nikogo, kto by się chwalił rozłożeniem M20 na składniki pierwsze, także tego. za "także tego", też bym tak oberwał, bo to takie nieliterackie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam to tam był MK30 a nie konkretnie M20, także tego ;) Może jednak znalazłby się ktoś, kto wie co z nim zrobić. Sam mam MK30 ale działa całkiem nieźle, nie popuszcza atramentu.

Czy strzępienie w tym teście to wina papieru i mokrej stalówki? Jest dosyć wyraźne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam to tam był MK30 a nie konkretnie M20, także tego ;) Może jednak znalazłby się ktoś, kto wie co z nim zrobić. Sam mam MK30 ale działa całkiem nieźle, nie popuszcza atramentu.

Czy strzępienie w tym teście to wina papieru i mokrej stalówki? Jest dosyć wyraźne.

konstrukcyjnie to jest to samo, różnią się jeno skuwką.

 

Ja umiem mk 10 rozłożyć ;)

ja już umiem rozłożyć i złożyć M20, łącznie z mechanizmem tłoka. całość w czasie krótszym niż 5 minut.

 

ps. jakby co, może niech kol. Administrator lub Moderator wydzieli część o M20. nie ma co mieszać wątków. ja po powrocie do domu spróbuję zaktualizować wątek o zdjęcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...