Skocz do zawartości

Parker Vacumatic Shadow-wave 1938


atuzi

Polecane posty

Strasznie cicho nagrał się tutaj Twój głos, dźwięki zamykania pudełka były głośniejsze. Musiałem maksymalnie podkręcić dźwięk a i tak wiatrak komputera skutecznie zagłuszał Twoje słowa. W pierwszych filmach zdaje mi się że było lepiej, kilku ostatnich niestety nie oglądałem więc nie porównam.

 

Spersonalizowany Imprint na korpusie dodaje smaczku takiemu przedmiotowi, niezbyt rozumiem ludzi którzy polerują je tak aby zniwelować te wgłębienia. Przynosi to więcej szkody niż pożytku, zwłaszcza przy głębokich imprintach.

 

Fajny patent na 'nabój' z grafitami.

 

Piękny zestaw, zazdroszczę. Co prawda nie przepadam za Parkerami ale Vacumatica uważam za must-have w swoich zbiorach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie cicho nagrał się tutaj Twój głos, dźwięki zamykania pudełka były głośniejsze. Musiałem maksymalnie podkręcić dźwięk a i tak wiatrak komputera skutecznie zagłuszał Twoje słowa. W pierwszych filmach zdaje mi się że było lepiej, kilku ostatnich niestety nie oglądałem więc nie porównam.

 

U mnie dźwięk jest w porządku, słychać dobrze. Poziomy w normie a mam nastawione w komputerze na 50% głośności. Trzask zamykania był głośny, więc nie dziwota, że się nagrał. Na głośny wiatrak nie poradzę. Najlepiej słuchać przez słuchawki. Tym razem męczył mnie ból gardła więc głośniej nie mogłem mówić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetny zestaw, a etui cudne, czemu teraz robią chamskie kartoniki... inaczej, czemu Parker teraz robi chamskie kartoniki ;) już te poprzednie plastikowe etui można chociaż było wrzucić do plecaka jako piórnik.

kolory pióra i ołówka bardzo mi wpadły w oko, a nadziwić się nie mogę pomysłowości z tymi wkładami grafitu do ołówka :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz robią i ładne etui, ale tylko do drogich modeli, na przykład do Duofoldów. Tanie rzeczywiście są w kartoniku. Kiedy Vacumatic był w sprzedaży, to była to górna półka, najdroższe pióra, więc i etui było wypaśne. Od plastiku na rzecz kartonu odeszli chyba ze względów ekologicznych. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...