Skocz do zawartości

Sheaffer Bamboo


INAHON Sp. z o.o.

Polecane posty

Nie tylko stalówka. Kształt pióra, jako baza do opracowania edycji limitowanej - zwłaszcza kształt skuwki i klipsa.

Bazowy Connaisseur nie zachwyca mnie od strony estetycznej, ale wersja z giloszem była całkiem smakowita. Podobnie złoty i srebrny. Modele podstawowe były po prostu zbyt gładkie i proste.

Edytowano przez Alveryn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, lecz mi szczerze mówiąc nie przypadł do gustu...jest taki zbyt mało przejrzysty, jakby był za mgłą...ten grawer...ale stalówka za to przepiękna!

 

Za mgłą? Świetne. Bardzo ładne porównanie. Tak ładne, że pióro podoba mi się jeszcze bardziej. :)

Sheaffer Connaisseur też nie był złym piórem. A jaka ilość kolorów. :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mgłą? Świetne. Bardzo ładne porównanie. Tak ładne, że pióro podoba mi się jeszcze bardziej. :)

Sheaffer Connaisseur też nie był złym piórem. A jaka ilość kolorów. :rolleyes:

 

Connaisseur to dla mnie pióro doskonałe. Chodzi mi o jego kształt i samą stalówkę. Jest jak wzorzec. Dystyngowane, wyniosłe i dumne ;)

 

Jak to? Czyli nie przybedziesz na jesienne spotkanie forumowe w Lublinie? ;>

 

A szykuje się takie? Jakoś nie orientuję się jeszcze za bardzo w Waszych zlotach/spotach...:(

 

Ile ten bambus kosztuje?

 

Oooo...już dawno nieprodukowany. Jedynie pozostały aukcje/giełdy...ten pochodzi z prywatnych zbiorów :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...