Skocz do zawartości

Etui


m.a.g

Polecane posty

Jak pisałem w innym wątku, szukałem ostatnio dobrego etui. Zamówione "Donaty" się robią, tymczasem zdobyłem coś takiego i jestem całkiem zadowolony.

 

Potrójny pelikan:

 

IMG_7817.jpg

 

IMG_7820.jpg

 

IMG_7821.jpg

 

IMG_7822.jpg

 

IMG_7823.jpg

 

 

Taki sam Pelikan na 2 pióra (fajny, bardzo kompaktowy design).

IMG_7824.jpg

 

IMG_7825.jpg

 

IMG_7826.jpg

 

IMG_7827.jpg

 

 

 

Do duofoldów znalazłem coś Pakera (chociaż najgorszy z tej trójki, ale ujdzie).

IMG_7829.jpg

 

IMG_7832.jpg

 

IMG_7833.jpg

 

IMG_7834.jpg

 

Pozdrawiam,

MAG

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed wakacjami nabyłam piórniczek, niby dwumiejscowy, ale jak się człowiek postara to 6 piór wejdzie :D

250_16357458694c10a57b272c1.jpg

szlufki są ciasne, Pluminix i Pelikan M150 się mieszczą, a na wierzch Lamy Vista, Al-Star, Parker Urban i jak dobrze pójdzie Pilot 78, same woły. kulkopis i ołówek oddałam, zależało mi na piórniku. zapewne nie jest to cielęca skóra, ale spełnia zadanie.

 

literówka

Edytowano przez Ann
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Pelikany ladnie zrobione.

Cross produkuje fajne etui na 2 pióra z magnesem, rozdzielone w środku.

Używam z powodzenem do Platinum Century 3776.

O takie: https://www.google.pl/search?q=pen+pouch+cross&client=firefox-a&hs=apB&rls=org.mozilla:pl:official&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=ayJEUu_3LcXfsgbUnIAQ&ved=0CFEQsAQ&biw=1167&bih=743&dpr=1.2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wygląda, ale nie lubię jak sie pióra obijają o siebie. Nasze forumowe etui to był strzał w 10. Chętnie nabyłbym jeszcze jedno.

 

Też nie lubię - te etui mają w środku przegrodę, nie widać jej na zdjęciach bo kończy się jakiś centymetr przed końcem etui. Co prawda nie jest to to samo co oddzielny przedział na każde pióro, ale efektu obijania nie dało się zauważyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...