Skocz do zawartości

Sheaffer Taranis


atuzi

Polecane posty

Mimo, że są to duże litery, to jednak moim zdaniem nie biją po oczach. Wtapiają się w ten pasek metalu. Poza tym nie jest to nazwa Wing Sung czy jakaś inna, ale marka z tradycją, więc nie ma się czego wstydzić. Mnie to nie przeszkadza. To tak, jakby mieć za złe Mercedsowi, że ma logo na samym środku maski. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl, że dzięki temu napisowi silnie identyfikujesz się z marką. Otwierasz skuwkę, patrzysz na napis i sobie myślisz: tak, to jest mój Sheaffer ! On i ja, jesteśmy teraz połączeni na zawsze moją dłonią i jego sekcją. Napis, Ty, napis, Ty... :)

Jesteś chyba naprawde doskonałym sprzedawcą :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się takie lekko schowane stalówki, ale w tym przypadku ten kiczowaty napis sheaffer nad stalówką skreśla te pióro na mojej liście chciejstw. Fajny filmik jak zawsze konkretnie i na temat.

 

Btw. Tym Doufoldem kusisz przy każdym filmiku ;P

napis jak napis, ja mam problem z tą kropeczką, no nijak mi nie leży  :wacko:  takie kropeczki malowałam sobie kiedyś jako ozdobniki na paznokciach, ale lakierem a nie korektorem.

to pióro nie jest piękne.

 

ale czołówka filmiku - klasa! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem na FoP-ie, skandynawskim bogiem gromów jest Thor, a Taranis, choć również gromowładny, to bóstwo celtyckie.

A druga sprawa, to w tle ktoś robi herbatę (?), co trochę mnie rozpraszało podczas oglądania.

Nie ważne skąd rzucane pioruny i kto robi herbatę. Pióro jest ważne. ;) Może coś o piórze? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne skąd rzucane pioruny i kto robi herbatę. Pióro jest ważne. ;) Może coś o piórze? 

Stalówka pewnie dobra. Właściwości pisarskie raczej także.

Każdy ma prawo do własnej oceny ale patrzę na nie i widzę krzyżówkę Lamy 2000 z Lamy Safari. Dla mnie jest be. 

Edytowano przez marwis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...