Skocz do zawartości

Graf von Faber-Castell Guilloche Cognac


quetzal

Polecane posty

mam jeden brąz watermana, w dodatku w starym flakoniku, jedynie o nim mogę coś powiedzieć. nie jest zbyt jasny, ale moje pióro dość mokro pisze, może przy innej stalówce zachowa się inaczej :) podobno jest mała różnica w atramentach watermana, że przy zmianie etykiety wnętrze też się różni, ale nie potwierdzę, nie mam jak porównać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy przodek? raczej poprzednia nazwa po prostu :) ale i tak nikt nie ma pewności, co tam leją w te flakony, czy to samo, czy pozmieniali trochę skład

Mimo mojej nieskrywanej sympatii do wyrobów Watermana podejrzewam niestety, że to tylko marketingowy zabieg. Pozorne odświeżenie oferty poprzez modyfikację nazwy i zmianę opakowania. Taki niewinny grzeszek speców od sprzedaży, żebyśmy mieli o czym dyskutować na forum (wydając przy okazji co nieco na "nowy" ink). ;)

Niesamowicie szlachetnie wygląda na tym tle...

Tło z rodzinnych zbiorów, kawał historii. Ciekaw jestem, i to diabelnie, jakim atramentem popełnione. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Taki niewinny grzeszek speców od sprzedaży, żebyśmy mieli o czym dyskutować na forum (wydając przy okazji co nieco na "nowy" ink). ;)

jeżeli to miałby być marketing, to wydaje mi się, że kolor nie będzie odpowiadał korpusowi, nie ma chyba w kategorii atramentowej takiego zbiorczego tematu z podziałem na kolory czy firmy i odnośnikami do konkretnych postów z forum?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...