Skocz do zawartości

Waterman Charleston - prośba o opinie


Polecane posty

Powróżę z fusów.
1. Poprodukcyjny syf na spływaku. Można wymoczyć w ciepłej wodzie z płynem do naczyń. (np. na całą noc)
2. Problem ze stalówką- baby bottom. Pomoże delikatny szlif na porcelanie/micromesh.
Miałem podobnie w Preludzie- rozpisałem. Po 2 tygodniach używania się unormowało
Jak nie chcesz się bawić- poproś sprzedawcę o wymianę (jeśli nie kupowałeś używki). Pióro ma pisać poprawnie i tyle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego pióra nie znam, ale takie rzeczy się zdarzają, tzw. suche pióro, i to z różnych powodów. Osoby doświadczone to rozpoznają i mogą pióro poprawić, ale niedoświadczone lepiej niech oddają na gwarancji albo do naprawy. Takie tematy były wielokrotnie omawiane na forum, szukać hasła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja pierwszy raz zobaczyłem Charlestona na biurku pracownika w firmie, w której robiłem praktyki pomyślałem: jakie brzydactwo. I jeszcze niebieski 😳 lubię niebieski kolor, ale pióro niebieskie... i jeszcze miało pęknięty korpus poklejona taśmą klejącą. Pan powiedział: to jest najlepsze pióro, jakie miałem w życiu. I dał mi popisać i... byłem zauroczony. 

To jest wyjątkowe pióro. Do tego stopnia byłem nim zauroczony, ze zorganizowałem dla niego akcje naprawy połamanego korpusu. I pióro wybrało się na kuracje do Paryża. Wróciło całe i zdrowe. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...