Skocz do zawartości

Loom kolorek limonka uzywane, czy mozna?


Polecane posty

Jakie sa uzywane loomy? W sensie - niektore uzywane piora 80-letnie mozna w ciemno, a niektore maja pol roku i sypia sie kiedy ktos na nie popatrzy. Zachorowalam na takiego looma kolor limonka z olx, cena 80 zl i co wazne sprzedawca chce przekazac z reki do reki jesli kogos wysle, zaplata przy odbiorze a nie wczesniej i szukaj wiatru w polu. Tylko ten kolor jest co najmniej kilkuletni i nigdy nie wiadomo jak wlasciciel(e) je traktowal(i). Odpuscic czy probowac?

https://www.olx.pl/d/oferta/pioro-wieczne-faber-castell-loom-f-CID767-IDNGiqC.html#de4b7e589d

Ma jeszcze druga aukcje z zestawem 3 pior i sprawdzilam, to chyba nie jest jeden z niepolecanych oszustow, ale to sie moze okazac pozniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to jest Pan z Katowic, a ja jestem plci przeciwnej z Krakowa. Przy czym moze z tego nic nie wyjsc, bo zapytalam wstepnie kolezanki, czy odbierze gdybym jej pieniadze wczesniej wyslala, ale bardzo stanowczo mi wyjasnila, ze u nich wskazniki wskaznikami, ale jest duzo gorzej niz oficjalnie i glupie wyjscie w miejsce publiczne jest niebezpieczne. Nie mam jak zweryfikowac, ostatni raz bylam w Katowicach w wakacje przed pandemia, a dokladnie w zoo, tylko pomerdalam tramwaje i zgubilam sie 2 przystanki przed glownym wejsciem. :headsmack:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...