Skocz do zawartości

Pióra które cieszą oko i łagodzą ostre stany piórozy 😀


Klerk

Polecane posty

I są, przez ten kształt trzyma się je wyjątkowo wygodnie. Jedyna wada dla niektórych to to, że nie da się skuwki założyć na koniec. Niestety to jest dość stary model i wydaje się, że wersji akrylowej już nie produkują, zostały już tylko pojedyncze kolory z zapasów.
SBRE Brown z lubością używał słowa voluptuous opisując je. Ja na te kształty patrzę ściśle pod względem ergonomii.

OQWHsJF.jpg

A jeśli się wstydzicie takiego używać, bo godzi w Waszą męskość, to jest jeszcze PenBBS 548 - edycja limitowana na Rok Królika - podobnie ukształtowany, oryginalny w wyglądzie i napełniany tłokowo. W dodatku można wybrać od razu wersję z kaligraficzną stalówką.

Edytowano przez Rittel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

No to  SBRE Brown trafił w sedno👍:

"voluptuous" - polskie tłumaczenie

1 godzinę temu, Rittel napisał:

...jeśli się wstydzicie takiego używać, bo godzi w Waszą męskość...

Ja bym się nie wstydził, bo to powód do dumy (powszechnie) i akt osobistej odwagi (wobec mojej Połowicy😉), bo jedyne co zrujnowałoby moją męskość to rujnujące😡 spojrzenia Żony 🥴😭. Muszę się zebrać na odwagę, kliknąć piórko na portalu, a wtedy rozkosz pisania piórem nabierze podwójnego, głębokiego wymiaru😋🤩😃😂.

P.S.  @Rittel dziękuję za pozdrowienia w tej dystyngowanej formie (bo pisane piórem🤩) i wzajemnie pozdrawiam🤝

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu taki kompromis:

'Duke 2009 czarny wieczne pióro pamięci charlie-chaplin duży rozmiar unikalny styl, średni/wygięty stalówka ciężki biznes długopis biurowy.'

HTB1_YbPE4WYBuNjy1zkq6xGGpXaP.jpg?width=

HTB1Pej2XNiH3KVjSZPfq6xBiVXa7.jpg?width=

Ale niestety nie będzie takie wygodne (ergonomiczne) z powodu wyraźnie oddzielonej inną średnicą sekcji☹️. A tak w zasadzie to nie to samo, szkoda zachodu😐

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...