Skocz do zawartości

Pelikan M150 - kolory


Polecane posty

Myślę, że SzalonaKrowa umie korzystać z wyszukiwarki oraz że pytanie zostało zadane nie bez celu. Nie ma potrzeby, aby odsyłać naszych kolegów i koleżanki do usług Google i podobnych tej firmie podmiotów. Gdyby chcieli, skorzystaliby. Po to jest to forum, aby pytać i oczekiwać odpowiedzi. Chociażby sto razy na ten sam temat.

Jeżeli ktoś pyta, odpowiadajmy. Jeżeli nie chce się nam odpowiadać, pozwólmy na to innym, bez nieuprzejmości :)

Pelikan M150 - ciąg dalszy. Po zapoznaniu się z Waszymi opiniami na temat Pelikana M150 (Pelikan M150 - opinie) postanowiłam pociągnąć za spust i dokonać zakupu. Pojawia się pytanie jaki kolor mam wybrać, bo nawet nie wiem jakie są dostępne. Pomocy!

Pelikan M150 był dostępny w kolorach:

1. Cały czarny

2. Czarny korpus, szara skuwka i pokrętło tłoka

3. Czarny korpus, zielona skuwka i pokrętło tłoka

4. Czarny korpus, czerwona skuwka i pokrętło tłoka

5. Zielony korpus, czarna skuwka i pokrętło tłoka

6. Perełka - niebieski demonstrator :)

Niestety nie wiem, czy jest to lista wszystkich kolorów.

Edytowano przez ArielN
Literówka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem, że jest Pelikan M150 - cały czarmy? ;) Inne Pelikany mogą sobie być zielone czy czerwone w paseczki, ale jak M150 - to tylko czarne (no, ewentualnie to niebieske, transparentne. Tylko dorwać trudniej).

Arielu, czy w ogóle był Pelikan 150? Doskonale wiem, że to literówka, tak się tylko zastanawiam... Przy modelu 100 dojechali do tego złotego 112, ale już chyba nie wyżej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

redface ArielN, nie bądź taki surowy. Ja już nie będę.... redface

redface Przepraszam, Szalonakrowo. To był chwilowy atak sarkazmu. No powiedz, że się nie gniewasz.... :cry: (...)

Pingwin przyparty do muru :lol:

A żeby nie było tak całkowitego OT - ten demonstrator jest KAPITALNY! Genialny! Cudownyjagochcęjachcę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...