Skocz do zawartości

Prośba o pomoc w identyfikacji ✒️


Atypowy_gagateK

Polecane posty

Witam,

Wszedłem, całkowicie przez przypadek,w posiadanie takiego oto wynalazku. Jako że do tej pory tylko gubiłem gadżety, ciekawi mnie, czy jest to znalezisko godne wiekszego zainteresowania. Moja wiedza ogranicza się do odczytania nazwy florenckiej manufaktury - Visconti - i stwierdzenia, że poza zniszczeniami na pudełku, pióro wydaje się być nieużywane. Obiektyw google takze nie jest tu pomocny.

Podrawiam

 

IMG_20200921_060208_resize_60_compress82.jpg

IMG_20200921_060356_resize_27_compress98.jpg

IMG_20200921_060311_resize_72_compress96.jpg

IMG_20200921_060239_resize_68_compress82.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za info, niestety, ale rulonik to Garanzia Internazionale na cieniutkim pergaminie, bez konkretnego info. Odręczna karta identyfikacyjna...no coz.. W szufladzie z pudełkiem były jakieś właśnie bibeloty, pocztówki ulotki itp jednak wszystko, po pobieżnym przejrzeniu, wylądowało dawno w koszu. Na pióro także zwróciłem uwagę  dopiero po kilku dniach, kiedy wrzuciłem nazwę marki w google..

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, glazior napisał:

Rozrzut cenowy jak przy "bezwypadkowych" passatach z oelixa 😁 podziękował, zawsze jest to jakis punkt odniesienia, chociaż $2.5k  to jakiś kosmos - już widzę oczyma wyobraźni Zdzichq z lombardu, jak proponuje 200pln 😄

 

44 minuty temu, Ann_gd napisał:

Stalówkę ma toto przepiękną :)

Kwestia gustu, pamietam z dzieciństwa, że kredki świecowe też miały fajne wzorki...

 

a dodatkowo jaaak smakowały🥳

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...