Skocz do zawartości

Witajcie!


Fukushima

Polecane posty

Po miesiącu intensywnego przeglądania forum stwierdziłam, że najwyższy czas się zarejestrować. Piórami pisałam w podstawówce, potem porzuciłam je na rzecz długopisów, a pod koniec liceum wróciłam, gdyż okazało się, że sama zmiana długopisu na pióro znacząco poprawiła czytelność mojego pisma. Aktualnie ani myślę wracać do - tfu! - długopisów.

Kolekcję mam niewielką, ledwie dwa Plumixy (B i BB), Herb 330 i Rotring Artpen B, ale mam wrażenie, że niedługo się to zmieni. Próbuję swoich sił w kaligrafii toteż, jak tylko portfel mi pozwoli, zamierzam zaopatrzyć się w duży zestaw stalówek do maczania.

Witajcie wszyscy raz jeszcze!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!  Cieszę się, że masz dobre powody by być razem:).

23 godziny temu, Fukushima napisał:

Próbuję swoich sił w kaligrafii toteż, jak tylko portfel mi pozwoli, zamierzam zaopatrzyć się w duży zestaw stalówek do maczania.

Tych stalówek nie potrzeba wiele, problem by trafić na tą właściwą. Dla mnie te naprawdę miękkie okazały się trudne, łatwiejsze do opanowania były twarde, np. Zebra-G. Elastyczność próbuj już w sklepie.

Powodzenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Na kaligrafii się nie znam. Piszę tylko piórem od kiedy piszę w ogóle. Mojego charakteru pisma nic nigdy nie poprawiło - nie zawsze mogę rozczytać, co sam napisałem (mojej mamie udaje się to lepiej niż mnie samemu😄), jestem człowiekiem bez stylu i jedyne stylowe co mam to pióro. Pióro którym piszę. 
Wiec pozdrawiam i podziwiam kolekcjonerów i kaligrafów 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...