Skocz do zawartości

Pomocy!!! Kto jest producentem tego pióra?


Polecane posty

Witam wszystkich,

Trafiłem do Was na forum szukając producenta pióra, które przedstawione jest na zdjęciu.

Już od 6 godzin szukam tej informacji, przeglądam zdjęcia, oferty różnych producentów i ciągle nie trafiłem na to pióro.

Dysponuję jedynie zdjęciem.

Czy ktoś rozpoznaje ten model pióra i jego producenta?

Z góry dziękuję za pomoc.

Osobie, która mi pomoże mogę zaproponować ciekawą nagrodę niespodziankę - nowe, markowe pióro firmy EXO.

Potrzebuję tej informacji do poniedziałku do godziny 16:00.

 

pozdrawiam,

Maciej

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badziewie sprzedawane za ciężkie pieniądze, bo sprzedający usiłuje żerować na uczuciach patriotycznych.

Na dodatek, tak jak pisze poprzednik - badziewie to jest robione w Chinach.

Była spora dyskusja na temat tych piór na brązowym. Nie zmieniłem bynajmniej opinii o tych piórach i ugruntowałem sobie opinię na temat sprzedającej je firmy.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczne, kupione dawno temu na Ali.... tylko bez inskrypcji. Masówka chińska. Stalówkę wywaliłem zaraz po kupnie, bo była tak sprężysta jak masło :) Zastąpiłem Noodlersowską i dopiero zaczęło pisać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek złego nie mówić o Piórach "Polskich", to jednak takiego badziewia jak to na zdjęciu nie sprzedają, zobaczcie że to nawet klips ma krzywo zamontowany. Generyczny Chińczyk zrobiony na zamówienie w jednej z chińskich manufaktur, nie do wyśledzenia z której konkretnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żywię do nich urazy. Nigdy niczego od nich nie kupiłem, a że że chcieli mi sprzedać na warunkach, które mi nie odpowiadały - to jeszcze za mało na niechęć. 

Oczywiście, że paski o niczym nie świadczą. Ale z pewnością jest to pewne przybliżenie i kierunek... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast zgodzę się z jednym. To, że na tym badziewiu jest napisane "Ministry of National Defence of the Republic of Poland", to powinno być ścigane prawem. A że nie jest... Cóż, jakie pióro, jaki producent, takie Ministry of Defence...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.03.2020 o 17:40, Wieczny wagarowicz napisał:

Tego szukasz?

xkSm5KH.jpg

dPN3co1.jpg

Mnie to zajęło 30 sekund...

O ile wiem, producentem pióra są... Chińczycy.

 

Jeśli przyjrzysz się zdjęciom to jest to zupełnie inne pióro.

Łączy je jedynie biało czerwony pasek.

Uwierz mi, że nie zawracałbym Wam głowy, gdyby można było je namierzyć w 30 sekund.

Reasumując, producenta muszę niestety szukać w Chinach.

Dziękuję Wam za wskazówki.

 

Dziękuję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...