Skocz do zawartości

Długopis Parker IM Special Edition


James

Polecane posty

Witam wszystkich użytkowników forum!

Chciałbym podzielić się moimi wrażeniami po zakupie długopisu Parker IM z edycji specjalnej w wersji Red Ignite. Zapraszam do przeczytania recenzji!

Od ponad 2 lat piszę wyłącznie piórami wiecznymi. Mam ich już kilka. Ostatnio pomyślałem sobie, że bardzo lubię pióra wieczne, ale pisanie nimi wymaga pewnych kontrolowanych warunków. Czasami byłoby łatwiej użyć długopisu i nie narażać drogiego pióra wiecznego na niebezpieczeństwo. Postanowiłem zaopatrzyć się w długopis. Szukałem ładnego i nie zbyt drogiego długopisu. Wybrałem Parkera IM.

Nie będę opisywał niesamowitych wrażeń podczas pisania, bo ich nie ma. Długopisy to tak naprawdę tylko,,opakowania na wkład'', ale przyjemnie jest pisać czymś ładnym. Mogę tylko pochwalić, że długopis nie jest zbyt gruby, ani zbyt chudy, trzyma się go wygodnie. Mój Parker IM jest pokryty matowym lakierem. Jest to czerwony lakier ciekawie przechodzący ku dołowi w czarny. Opisałbym to tak, że czerwony lakier jest pod spodem i nałożono na niego,,siatkę'' z czarnego lakieru, która ma otwory w kształcie trójkątów o różnej wielkości. Na samym dole czarny lakier jest jednolity. Wygląda to bardzo efektownie i jest szczegółowo wykonane. Długopis ma też potrójny pierścień z napisem Parker na środku. 

Długopis jest naprawdę bardzo urodziwy i od razu widać, że nie jest to rzecz za 5zł. Długopis jest atrakcyjnie wykonany i jednocześnie nie przesadnie drogi. Jeżeli ktoś poszukuję długopisu, to Parkera IM z edycji specjalnej mogę zdecydowanie polecić. 

 

81520853_1018466745199867_1312181099555717120_n.jpg

Edytowano przez James
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...