Skocz do zawartości

PIÓROWE LOVE - Hero 100


ksm

Polecane posty

Ja kupiłem zanim odkryłem radość pisania italiką.

Od tygodnia moje pióro znalazło miejsce jako czwarty kolor atramentu w piórniku żony. Małżonka miała do wyboru M215 ze stalówką 'F' od M405 oraz Hero 100. Wybór padł na Hero 100 gdyż pisz cieniej i podaje mniej atramentu.

Edytowano przez ksm
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie takowe w 1981 r. i bardzo mile je wspominam. Nie drapało i pisało bardzo cienko. a po posrebrzeniu (wersja stalowa) i pokryciu klipsa granatową emalią jubilerską wyglądało elegancko. Przez 22 lata nie miałem z nim żadnych problemów. Kształt sekcji pozwala na wygodne trzymanie pióra bez względu na to czy masz duże czy małe paluchy. Niestety znalazło się pomiędzy moimi żebrami, a kierownicą. Nic się nie stało ale musiałem pióro i marynarkę do śmietnika. :cry:  

Jak tylko zdrowie i fortuna pozwolą to znowu sobie kupię. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam takich paru delikwentów. Ten, którym najfajniej się pisało niestetyż strasznie pluł jadem, znaczy się tym, atramentem. I kiedy ochlapałam (PRZYPADKIEM!) biały pulowerek kumpla z ławki to dostałam od niego dożywotni zakaz podchodzenia z tym piórkiem. Prawda, że było to już pewnien czas temu, ale awersja i wstyd pozostały... 

 

Taka chwilka retrospekcji. Dzięki za recenzję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie takowe w 1981 r. i bardzo mile je wspominam. Nie drapało i pisało bardzo cienko. a po posrebrzeniu (wersja stalowa) i pokryciu klipsa granatową emalią jubilerską wyglądało elegancko. Przez 22 lata nie miałem z nim żadnych problemów. Kształt sekcji pozwala na wygodne trzymanie pióra bez względu na to czy masz duże czy małe paluchy. Niestety znalazło się pomiędzy moimi żebrami, a kierownicą. Nic się nie stało ale musiałem pióro i marynarkę do śmietnika. :cry:  

Jak tylko zdrowie i fortuna pozwolą to znowu sobie kupię. :)

Ja znalazłem swój po kilkudziesięciu latach leżakowania w odmętach bałaganu, napełniłem atramentem i... pisało  :o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

(...)

Niestety gdy kupowałem, to nie wiedziałem, że do rozebrania pióra potrzebny jest specjalny klucz. kosztuje on jakieś trzy dolary i dodatkowe dwa za przesyłkę.

A czy ja mógłbym prosić o podanie jak na ten "specjalny klucz" mówią Brytole, bo obawiam się, że po wpisaniu "specjalny klucz do rozkręcania Hero 100" jebaj nic mi nie wyświetli. Ewentualnie proszę o konkretny link do tego czegoś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...