Skocz do zawartości

Edgar Allan Poe Raven Red


visvamitra

Polecane posty

Pora na recenzję czwartego atramentu Organics Studio:

 

8zpi.jpg

Atrament dojechał w ładnej butelce:

 

6g0h.jpg

 

 

jqbk.jpg

 

rl8e.jpg

 

a2f9.jpg

 

w2mx.jpg

 

xec0.jpg

 

Jako nastolatek zaczytywałem się w horrorach. Sięgałem nie tylko po literaturę współczesną, ale również po klasyków. Książki Edgara Allana Poe zrobiły na mnie niejakie wrażenie, po dziś dzień pamiętam nowelę „Studnia i Wahadło”. Wprawdzie słabość do horrorów zupełnie mi przeszła, jednak czasy te wspominam z sentymentem.

 

Z tym większą ciekawością i niecierpliwością oczekiwałem na atrament Edgar Allan Poe Raven Red.  Byłem przekonany, że to będzie to – atramentowy Graal. Ale nie jest. O ile pozostałe trzy atramenty Organics Studio - Emerald City Green , Halleys Comet Blue , Uranium - są REWELACYJNE, o tyle Raven Red trochę mnie rozczarował. Kolor jest ciekawy, ale atrament jest jak dla mnie zbyt wodnisty.

 

INFORMACJE / PARAMETRY

 

Producent: Organics Studio

Kolor: Edgar Allan Poe Raven Red

Opakowanie: Plastikowa butelka (55 ml)

Cena: 14 $ za butelkę czyli ok. 0,88 PLN / ml. 

 

Zasychanie na stalówce – zauważalne

Przebijanie - brak

Strzępienie – brak

Nasycenie – dobre

Przepływ – dobry

Cieniowanie – ciekawe

Wysychanie – całkiem szybkie

 

Inne: atrament ten jest jak dla mnie rozwodniony. Wystarczałoby dodać trochę więcej pigmentu i byłbym zachwycony a tak nie jstem :) Nie jest źle, ale liczyłem na więcej.

 

Poniżej skany pisma, tekst napisałem piórem DUKE 962

 

yik5.jpg

6usa.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Zerknij w Diaminę, jedna w tej roli sprawia się znakomicie ;)

Zerkam, zerkam! Narazie Oxblood zdobył moje serce, chyba się na niego pokuszę :wub:  Ale w ogóle kolory Diamine niemalże wszystkie są świetne. Tyle atramentów do mnie płacze, tyle piór mnie woła, a portfel ciągle powtarza to swoje "Uspokój się! Nie wszystko naraz!"... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...