Skocz do zawartości

Pelikan Jazz


Polecane posty

Witam.Wertując dziś allegro natrafiłem na zestaw, który składa się na pióro wieczne Pelikan Jazz+długopis.Oczywiście skupiam się tutaj na piórze.Czy ktoś z Was miał z nim styczność.Cena jest mała, bo 75 zł za zestaw, ale wolę się upewnić niż kupować kota w worku :D

Warto kupić czy jest to produkt marnej jakości?

http://allegro.pl/pelikan-jazz-elegance-pioro-dlugopis-biale-lodz-i5796691478.html

Jest także wersja czarna.

Edytowano przez Pawel88
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Wertując dziś allegro natrafiłem na zestaw, który składa się na pióro wieczne Pelikan Jazz+długopis.Oczywiście skupiam się tutaj na piórze.Czy ktoś z Was miał z nim styczność.Cena jest mała, bo 75 zł za zestaw, ale wolę się upewnić niż kupować kota w worku :D

Warto kupić czy jest to produkt marnej jakości?

http://allegro.pl/pelikan-jazz-elegance-pioro-dlugopis-biale-lodz-i5796691478.html

Jest także wersja czarna.

Ja kupiłem samo pióro za 30zł. Jestem pod wrażeniem jak sie nim pisze. Jak na takie pieniądze jest naprawdę świetnie, ale w życiu nie dałbym 75zł za ten zestaw. Największą wadą jest rysująca się chromowana sekcja. Wygląda tragicznie, ale wciąż pisze wyśmienicie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 2 years later...

To co mi się przytrafiło wywołało takie pozytywne zdumienie, że postanowiłem o tym napisać:). Z dna szuflady wyjąłem zapomniane Pelikan Jazz, pomyślałem, że trzeba sprawdzić czy jest wypłukane a może leży tak pełne ładunku jak niewypał. Przykładam do kartki i... pisze, startuje z przyłożenia, tylko atrament z niebieskiego ściemniał do granatowego.

Zestaw-prezentowy-pioro-i-dlugopis-Pelik

 

Duży  "szacun":clap1:  dla Pelikana, można (a nawet trzeba) wybaczyć rysujący się chrom na sekcji (lakier ok.), za to stalówka i samo pióro niezawodne. Małe, dla mnie trochę za małe, ale do szkoły albo damskiej dłoni idealne. Ponieważ ostatnimi czasy bawię się różnymi stalówkami, muszę przyznać, że mocną stroną tego piórka jest właśnie stalówka. Chociaż przewidziana do codziennego szybkiego pisania odpowiednio twarda, ale gdy potrzebujemy, przyciśnięta odpowie wyraźnie szerszą, mokrą kreską, można coś podkreślić, wyróżnić tekst. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...