Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 10k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A do mnie dziś dotarł granatowy Pilot 74 Custom. Przy otwarciu pudełka przeraziłem się że przez pomyłkę wysłano mi czarnego - pióro jest bardzo mocno ciemnogranatowe, przy słabym świetle wydaje się czarne, zdjęcia w internecie kłamiom. Stalówka 14 karatów, grubości F jak "f cholerę cienka", i pisze niesamowicie - gładko, ale z lekkim niekiedy szurnięciem, ma charakterek. Jeszcze nigdy żadnym piórem nie pisało mi się tak dobrze, i myślę że przez długo nie znajdę pióra które by mi się bardziej podobało. Do tego ma idealne dla mnie wymiary. Pilot rzondzi.
Zrobiłbym recenzję, ale jedna już jest :P

Edytowano przez Zero
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rili? :D

Ooo matko co za gafa aż mi wstyd... Oczywiście miałem na myśli Pilot, nie wiem jak mogłem pomylić nazwę. To chyba dlatego że wysyłałem dziś pocztą Parkera i mi się tak zapamiętało. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę kolega też Pilot ^_^ Też zastanawiałem się nad EF w moim, ale obawiałem się drapania więc wybrałem F, zresztą poprzednio miałem F w Pilocie 78G i było w sam raz. Nie wyobrażam sobie nawet pisania notatek takim japońskim EF.
Swoją drogą całkiem ładne pióro, wygląda bardzo podobnie do Falcona. Ale i tak 74 > 91 :P
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam F-ki w Pilotach 78G i świetnie piszą, ale na chwilę rozum mnie opuścił i akurat w tym momencie pomyślałem o czymś cieńszym i akurat byłem zalogowany na ebayu i akurat miałem wolną gotówkę i dalej samo poszło :)

Powiem krótko ciesz się że masz F-kę :)

A po jednym z twoich postów też myślałem o zakupie Pilota 74 Custom F :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po jednym z twoich postów też myślałem o zakupie Pilota 74 Custom F :)

To czemu jednak zdecydowałeś się na 91? Pewnie zaważył wygląd, bo półka cenowa ta sama. Co do stalówki to pewnie się wyrobi, ewentualnie można dać ją komuś wykwalifikowanemu do lekkiego wypolerowania ziarna żeby tak nie skrobała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wiem czego nie kupować :D

Przymierzam się pomału do sławnego tutaj pilota 78G, ale już wiem że stalówka F-ka :)

Bo zależy mi na cienkiej linii, ale żeby nie drapało.

Mam 4 sztuki 78G ze stalówkami F i wszystkie świetnie i cienko piszą i nie drapią - miód malina - polecam gorąco.

Tylko kup sobie konwerter Con-50, bo ta gumowa 20-tka to porażka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czemu jednak zdecydowałeś się na 91? Pewnie zaważył wygląd, bo półka cenowa ta sama. Co do stalówki to pewnie się wyrobi, ewentualnie można dać ją komuś wykwalifikowanemu do lekkiego wypolerowania ziarna żeby tak nie skrobała.

Wygląd tak, jakoś nie przemawia do mnie ta kulka na klipsie :)

A co do polerowania to jeśli ktoś jest chętny to chętnie (proszę o info na PW) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w moim 74 w komplecie był con-20 :( Nie do końca wiem czemu, bo jak patrzałem po sklepach to standardem jest con-70. 
Co do kulki na klipsie - to jest to co mnie głównie w nim urzekło :D Gdyby nie ona to bym pewnie wziął jakiegoś Sailora 1911, jest bardzo podobny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...