Skocz do zawartości

Pióro 400 - 600 zł


Polecane posty

  • 3 weeks later...
  • Odpowiedzi 79
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cześć. Tak jak obiecałam mowię co wybrałam. Wczoraj miałam urodzinki i znajomi wspólnie zakupili mi pióro, o to:

https://buylux.pl/artykuly-pismienne/piora-sailor/pro-gear/sailor-pro-gear-slim-purple-cosmos-pioro-wieczne-gt-14k?gclid=CjwKCAjwjZjZBRAZEiwAPeLSKyb4Xerpd8WVMfvAHbTiyQaGxRilHbwCN3lb1uuASRMxBCsMGyfHFxoCUeYQAvD_BwE

i jak sądzicie dobry wybór?

:)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje noszę w takim pokrowcu zakupionym w lokalnym sklepie papierniczym. Pióra trzymają się w nim na klipsach, więc nie ocierają się o siebie. Bez problemu da się kupić wersję na jedno pióro

35785599_1044061692400050_9075962935280402432_n.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.06.2018 o 19:08, TopikSH napisał:

Dorzucę jeszcze stalówkę :)

Sailor-_Four-_Seasons-02.jpg

Śliczne!!!! Gratuluję!! Sama myślałam o tym kolorze wcześniej, a teraz wysyp morskich i znów mnie kusi na trzeciego Sailora.... Ale jeśli się skuszę to tym razembq stalowke zoom, a  co :)

Dobrze się sprawuje? :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kilka sprawdzonych w codziennym  boju piór i stalówek, więc chętnie sięgnę po coś innego. Zgadzam się, że może się nie nadawać do codziennego pisania. 

Inna sprawa, że ja lubię trzymać pioro bardziej pionowo, lubię też stalowki w typie Architekt a ta wyraźnie nawiązuje do tego profilu, więc kto wie.. Może nie będzie tylko ciekawostką ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że jeszcze niedawno zastanawiałam się czytając to forum jaka moze być różnica między piórem a PIÓREM?? 

Pisząc swoim Cosmo Sailorem za każdym razem (za każdym!) mnie zatyka. Mam wrażenie że pióro samo pisze, lekko, nie przerywa!, pewnia dla Was to standard że nie przerywa, ale dla mnie to jak przesiąść się z traktora na Jeepa. Różnica jest ogromna. W weekend wstawię Wam zdjęcia :) teraz chciałabym pisać i pisac. 

W weekend prowadzę wykłady i studenci też piszą egzamin, będę wpisywać oceny do indeksów - zatem pióro pójdzie w ruch! :)  haha!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, meggiw napisał:

W weekend prowadzę wykłady i studenci też piszą egzamin, będę wpisywać oceny do indeksów - zatem pióro pójdzie w ruch! :)  haha!

U mnie już oceny wprowadza się tylko cyfrowo, nic się nie wpisuje, tylko egzaminy poprawiam piórem z czerwonym atramentem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Pawel. napisał:

U mnie już oceny wprowadza się tylko cyfrowo, nic się nie wpisuje, tylko egzaminy poprawiam piórem z czerwonym atramentem :)

też muszę zakupić czerwony atrament. Nie ma to jak praca jest poprawiona czerwonym. Teraz poprawiam fioletowym :)

Zdjęcia pióra poniżej.

IMG_1333.jpg

IMG_1336.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani mam jeszcze pytanie dotyczące kaligrafii. Pisząc teraz tym piórem mam wrażenie że okropnie bazgrolę. Czy mozna nauczyć się w "tym" wieku jeszcze ładnie pisać? Przeglądając forum znajduje tak piękne przedstawienie jak pisze pióro, często zamieszczane jako skrawek pisowni o tym jakie ono jest, jak się nazywa, jaki font itd.

 

Ja bazgrolę... jak mogę ćwiczyć? Wy ćwiczycie? Czy liczba znaków/słów zapisanych piórem to istna lekcja kaligrafii? Jak to jest?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...