Skocz do zawartości

Kolorowy zawrót głowy - trzecia edycja


visvamitra

Polecane posty

  • Odpowiedzi 164
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kochani,

bardzo mi przykro z tego powodu, ale muszę Was o tym poinformować.

Mamy gluta w ostatnim atramencie.

Zwracam się do @visvamitra - czy to może być,,normalne"? Raczej nie... Ile atrament leżał? Może nie do końca u Ciebie, a wcześniej - w sklepie, u innego użytkownika?

Skoro glut wystąpił (ciągnął się na 20cm do góry), to kolor i właściwości będą przekłamane.

sTbZ9qf.jpg

ZhHytWG.jpg

Przepraszam za brak ostrości, ale jedną ręką trzymałem plastik, drugą telefon - ciężko wycelować. Merytorycznie pokazałem, to się liczy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak się dzieje...

Kasiasemba (pendoctor) z drugiego forum kiedyś wylała gluta do zlewu... Z calutkiej butki Noodlersa. 90ml gluta...

Eh.

Raczej na pewno mamy atrament z jednej flaszki.To, że Wy nie będziecie mieć gluta nie świadczy o tym, że go nie ma. 

Możliwe, że mi trafił się sam dół lub góra atramentu, gdzie ten glut przebywał.

Albo zrobił się w czasie leżakowania przez 3 miesiące. Z drugiej strony nie miał powietrza, bo był szczelnie zapakowany.

Zatankuję, zużyję od razu i wyleję, tak chyba będzie najlepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ziemniaczek u mnie nie jest aż tak, ale trochę się ciągnie... Poza tym w pipecie osadził się kolor[pigment??] po przelaniu atramentu, ona nadal pozostawała ciemno-szara... Nawet mydło od razu sobie nie radziło...

Na samym początku atrament mnie ciut zaintrygował i był bardziej płynny w środku/nie trzymał się ścianek aż tak... Przyznam się, że leżał na parapecie, ale... wszystkie tam leżały i nie było problemów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się ciągnie to glut. Mniejszy czy większy, ale glut :)

Moje ścianki pipety również są czarne. Ciepła woda odbarwiła jedynie ten zbiornik na dole. Ścianki zostały czarne, co zdarzyło się tylko przy tym atramencie.

Już mi się nie podoba. Tym bardziej po przygodach z Cobalt Blue.

Czyżby Organics Studio był jednym z trójcy: Noodlers, Diamine (i Akkerman) i właśnie OS - trójcy przeklętych właściwości?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...