Skocz do zawartości

La butelka vel flakon


Morlok

Polecane posty

Nie podobają mi się buteleczki, w których jest sprzedawany atrament, a jak się podobają to cena jest szkaradna.  

Macie może pomysły na pojemniki inne niż oryginalne kałamarze. Wyobrażam to sobie tak, że np. słoik od kremu na noc, a tam w środku Nicpoń, galusowy, turkusowy. ;)

Dziewczyny mogą mieć sporo do zaoferowania, a i alchemicy powinni mieć w tej materii coś do powiedzenia. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może szkło laboratoryjne? Niektóre fajnie wyglądają, na przykład kolby miarowe, są niedrogie i na 100% nie będą reagować z zawartością ;).No chyba że atrament na kwasie fluorowodorowym. Nic nie poradzisz wtedy.

To brzmi ciekawie, a jak się trochę rzeczonego kwasu przyplącze to może być jako przyprawa ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewielkie ilości atramentów przetrzymuje w szpitalnych probówkach na morfologie, chemie i takie tam... :D kolorowe nakręteczki i kolorowa zawartość. Tylko niektóre trzeba najpierw wyczyścić z różnych czynników znajdujących się wewnątrz.

 

 

za cztery dolce można kupić od Chińczyka bez obawień o poprzednią zawartość. te kupowałem, te są dobre. wcześniej kupiłem i nie  były niedobre, albowiem pękały nakrętki i, co prawda atrament się nie wylewał, ale można się było nim powalać podczas odkręcania fiolki.

 

 

co do słoiczków, to ciekawych słoiczków używa wancher.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...