Skocz do zawartości

Lublin zaprasza dziewiętnastego :)


bosa

Polecane posty

Duet P&B, część lubelskiej ekipy piórowej, postanowiła i na ścianie wschodniej jakieś piórkowe spotkanko wymodzić. Bodlaczegonie.
Wybraliśmy termin 19 marca, z okazji Narodowego Dnia Harmonii / Święta Wędkarza / Obchodów Jedności Kaszubów / Imienin Sybilliny / okazji, żeby, po prostu, się spotkać :)
 
So:
Termin: 19.03.2016
Godzina: 11:30? Do negocjacji ;)
Miejsce: wstępnie Trybunalska Cafe , jeśli tylko się uda.
(Lublin, Stare Miasto, ul. Rynek 4)

 

Zapraszamy do dopisywania się do listy :)

 

1. piter22

2. bosa

3. Felicja

4. pitzmaker

5....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem pewniakiem, bo wkrótce poleżę w szpitalu a nie wiem dokładnie kiedy. Chyba, że zwalicie się do mnie :) i wreszcie się poznamy.

 

A jeśli moja wizyta w Kozim G...rodzie dojdzie do szczęśliwego skutku to postaram się przywieźć flaszkę wintyżowego inku MB https://plus.google.com/u/0/photos/112315717005110666018/albums/6257186586165402625

do premierowego otwarcia i umoczenia. To takie nic, ale zawsze jakiś wkład (znaczy się nie długopisowy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem pewniakiem, bo wkrótce poleżę w szpitalu a nie wiem dokładnie kiedy. Chyba, że zwalicie się do mnie :) i wreszcie się poznamy.

 

A jeśli moja wizyta w Kozim G...rodzie dojdzie do szczęśliwego skutku to postaram się przywieźć flaszkę wintyżowego inku MB https://plus.google.com/u/0/photos/112315717005110666018/albums/6257186586165402625

do premierowego otwarcia i umoczenia. To takie nic, ale zawsze jakiś wkład (znaczy się nie długopisowy).

 

Jasna sprawa. Mamy więc nadzieję, że wszystko się Ci dobrze powiedzie! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Hej ho, ludkowie!

W takim razie lista końcowa wygląda tak:

1. piter22

2. bosa

3. Felicja

4. pitzmaker

5. ryard

6. traumeel

7. mery

8. Pawel88

Wszyscy z listy - bardzo proszę, sprawdźcie PW  :)

Naturalnie jeśli ktokolwiek pomyśli sobie: heeej, chciałbym pojechać sobie do Lublina i odwiedzić tamtejszych pióromaniaków i inkoholików, i pospacerować sobie po osłonecznionej wiosennie starówce - zapraszamy, miejsce znajdzie się dla każdego!  :)

Zarezerwowałam stolik na najbliższą sobotę, 19.03, na godzinę 11.30. Miejsce to Trybunalska Cafe,, a tu wskazówki jak do niej dotrzeć.  

Edytowano przez bosa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ja już jestem pewniakiem do niebycia. Bo leżę jednak w szpitalu. Co prawda w Lublinie. Tym bardziej żałuję. Nie bardzo mam dostęp do netu. Bo muszę prawie wychylać się przez okno. Bardzo serdecznie pozdrawiam i duchem będę z Wami

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ja już jestem pewniakiem do niebycia. Bo leżę jednak w szpitalu. Co prawda w Lublinie. Tym bardziej żałuję. Nie bardzo mam dostęp do netu. Bo muszę prawie wychylać się przez okno. Bardzo serdecznie pozdrawiam i duchem będę z Wami

 

Żałujemy i współczujemy :( Zdrowiej spokojnie, do zobaczenia następnym razem! :)

Edytowano przez bosa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za brak relacji na żywo przepraszam, a dziękuję wszystkim, którzy stopkę swą przez próg Trybunalskiej przestąpili :3 Miło było Was zobaczyć!

DSCF6195_zpsnlzqnq4y.jpg

DSCF6198_zpsti5trwqz.jpg

DSCF6199_zps9ru4mmcn.jpg

DSCF6200_zps4s592dwy.jpg

DSCF6201_zpsfxjbdvgx.jpg

DSCF6202_zps64hlvrwn.jpg

Cała fotorelacja z komentarzami jest na blogu, zapraszam :) Wybaczcie - mnóstwo roboty z przeklejaniem linka do każdego zdjęcia, a tu ciach- w blok, ciach-wkleić, lazy inkholic pozdrawia.

Do następnego razu!

Edytowano przez bosa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia świetne, spotkanie owocne (sądzę po zaświnionej chusteczce) ale mnie się najbardziej spodobało szkiełko powiększające. Zaraz za piórami i atramentami. I notesami :) Dzięki za relację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia świetne, spotkanie owocne (sądzę po zaświnionej chusteczce) ale mnie się najbardziej spodobało szkiełko powiększające. Zaraz za piórami i atramentami. I notesami :) Dzięki za relację.

Ach, lupka... Jeden z najlepszych okołopiórowych zakupów :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...