Jump to content

Pióro forumowe PWF 2015


ArielN

Recommended Posts

Drodzy Forumowicze,

po dwóch wyjątkowych piórach forumowych: Lamy Safari PWF 2012 oraz Wiland PWF 2014 nadeszła najwyższa pora na kolejny, zupełnie inny niż poprzednie, projekt. Po długich poszukiwaniach oraz liczonych w godzinach rozmowach z różnymi producentami, dokonaliśmy wyboru:

Piórem forumowym dla użytkowników PWF w roku 2015 zostało pióro marki Sheaffer. 

 

DSC_11911.jpg

Uwaga! Zdjęcie jedynie poglądowe. Służy pokazaniu modelu Gift 300 niebieskiego CT w ogóle (jeszcze przed naniesieniem personalizacji).


O projekcie 

 

Pióro forumowe będzie bazowało na Sheafferze Gift 300 w kolorze niebieskim o chromowanych wykończeniach. Gift 300 to model, który jest solidnie wykonany i bardzo dobrze spełnia funkcję pióra do codziennego użytku. W tym roku, po ostatnim bardzo ambitnym projekcie Wilanda PWF, takie właśnie są założenia Pióra Forumowego 2015 - świetne walory użytkowe w połączeniu z przystępną półką cenową.

 

Do uczestnictwa w projekcie zaproszeni są wszyscy użytkownicy PWF, którzy zapiszą się na listę chętnych do 27 listopada oraz wpłacą należność do 30 listopada (data zaksięgowania środków na koncie). Projekt pióra forumowego zostanie zrealizowany pod warunkiem, że zdecyduje się na nie co najmniej 15 osób. 

Specyfikacja piór:

Stalówka: stalowa
System napełniania: nabój, tłoczek (konwerter) 
Cena: około 185 złotych + 13 zł na pokrycie kosztów wysyłki oraz kosztów pakowania (ostateczna cena pióra może być nieznacznie wyższa lub niższa - w zależności od ilości chętnych)
Rozmiar stalówki: do wyboru (F lub M)

Każde z Piór Forumowych 2015 będzie posiadało na pierścieniu indywidualny numer z zakresu od 1 do XX (gdzie XX to liczba odpowiadająca ostatecznej liczbie Forumowiczów, którzy wpłacili należność). Numery będą przyznawane w drodze losowania. Nie będzie prototypów ani egzemplarzy testowych.

Oprócz numeru każde pióro będzie oznaczone inicjałami forum na stopce korpusu. Forumowy Sheaffer Gift 300 przywędruje do odbiorcy w eleganckim, klasycznym opakowaniu Sheaffera.

Zamówienia przyjmujemy od dziś poprzez wpis na listę chętnych. Składający zamówienie zobowiązuje się do wpłaty całości ceny za pióro oraz koszty wysyłki w podanym wyżej terminie, tj. do 30.11.2015 r. (dane do wpłaty będzie można uzyskać za pośrednictwem PW po 27.11.2015 r., czyli po zamknięciu listy).

 

Pozdrawiamy,
Administracja PWF

ArielN oraz Thay

Edited by ArielN
Przedłużenie terminu na zapisywanie się oraz dodanie grafiki.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Przesyłka dotarła. Jestem zadowolony, szczęśliwy, uśmiechnięty i w ogóle jest miło :) Jeszcze nie poznałem walorów pisarskich ale już za chwileczkę, już za momencik... Pozdrawiam i Dziękuję za sprawnie przeprowadzoną inicjatywę.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...