Jump to content

Jak pozbyć się wnętrza skuwki?

Lisek

Recommended Posts

Witajcie!

Mam nadzieję, że zadaję pytanie w odpowiednim dziale. Posiadam piórko Platinium Balance transparentne i chciałbym pozbyć się wnętrza skuwki. Razi mnie białe tworzywo. Psuje efekt. Zdaje sobie sprawę, że ma to swój wiadomy cel lecz mi nie pasuje. Kwestia: jak mogę to stosunkowo,,higieniczne'' wyciagnąć oraz/i/lub zastąpić przezroczystym odpowiednikiem? Dziękuję z góry za odpowiedzi.. Oto fotka:

Zc4vSTD.jpg

Edited by Lisek

To białe coś jest po to, aby Ci stalówka nie wysychała. Fakt, producent słabo dobrał kolor, no ale chyba lepiej brzydnie niż ciągle zasychające? ;)

Ale jeśli się upierasz to weź ołówek, załóż na niego szeroką gumkę recepturę, wciśnij go razem z gumką w inner capa (to białe) i próbuj wykręcić/wyciągnąć. Jak nie jest przyklejone to przy odrobinie zręczności i samozaparcia powinno wyleźć. 

Możesz odciąć czubek skuwki i wyjąć z drugiej strony. To też jest sposób zniszczenie pióra. ;) Tam jest zaczep (ząbek, pierścień) trzymający uszczelniacz i jak pociągniesz to masz duże szanse zniszczyć go. 

Powstaje też pytanie czy masz przezroczystego zastępce pasującego DOKŁADNIE do TEJ skuwki, bo na ulicach nie leżą. 

Tak offtopem - ile dałeś za to pióro?

Jak się sprawuje?

Ja dalem za pióro ok 200 zł, ale to na fakturę, więc udzie w koszta sprzętu biurowego, obydwa egzemplarze, spisują się świetnie (F-ka i M-ka) stalówka doskonała, pióro bardzo wygodne do notatek. Atrament to Waterman niebieski i czarny.

Ja dalem za pióro ok 200 zł, ale to na fakturę, więc udzie w koszta sprzętu biurowego, obydwa egzemplarze, spisują się świetnie (F-ka i M-ka) stalówka doskonała, pióro bardzo wygodne do notatek. Atrament to Waterman niebieski i czarny.

hilton.JPG

Mam nadzieję, że to Twoja firma :P