Skocz do zawartości

Jak pozbyć się wnętrza skuwki?


Lisek

Polecane posty

Witajcie!

 

   Mam nadzieję, że zadaję pytanie w odpowiednim dziale. Posiadam piórko Platinium Balance transparentne i chciałbym pozbyć się wnętrza skuwki. Razi mnie białe tworzywo. Psuje efekt. Zdaje sobie sprawę, że ma to swój wiadomy cel lecz mi nie pasuje. Kwestia: jak mogę to stosunkowo,,higieniczne'' wyciagnąć oraz/i/lub zastąpić przezroczystym odpowiednikiem? Dziękuję z góry za odpowiedzi.. Oto fotka:

 

Zc4vSTD.jpg

Edytowano przez Lisek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To białe coś jest po to, aby Ci stalówka nie wysychała. Fakt, producent słabo dobrał kolor, no ale chyba lepiej brzydnie niż ciągle zasychające? ;)

 

Ale jeśli się upierasz to weź ołówek, załóż na niego szeroką gumkę recepturę, wciśnij go razem z gumką w inner capa (to białe) i próbuj wykręcić/wyciągnąć. Jak nie jest przyklejone to przy odrobinie zręczności i samozaparcia powinno wyleźć. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz odciąć czubek skuwki i wyjąć z drugiej strony. To też jest sposób zniszczenie pióra. ;) Tam jest zaczep (ząbek, pierścień) trzymający uszczelniacz i jak pociągniesz to masz duże szanse zniszczyć go. 

Powstaje też pytanie czy masz przezroczystego zastępce pasującego DOKŁADNIE do TEJ skuwki, bo na ulicach nie leżą. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak offtopem - ile dałeś za to pióro?

Jak się sprawuje?

Ja dalem za pióro ok 200 zł, ale to na fakturę, więc udzie w koszta sprzętu biurowego, obydwa egzemplarze, spisują się świetnie (F-ka i M-ka) stalówka doskonała, pióro bardzo wygodne do notatek. Atrament to Waterman niebieski i czarny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalem za pióro ok 200 zł, ale to na fakturę, więc udzie w koszta sprzętu biurowego, obydwa egzemplarze, spisują się świetnie (F-ka i M-ka) stalówka doskonała, pióro bardzo wygodne do notatek. Atrament to Waterman niebieski i czarny.

hilton.JPG

Mam nadzieję, że to Twoja firma :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...