Skocz do zawartości

Fountain Pen Day - Dzień Pióra Wiecznego w Warszawie 2015 - dyskusja


ArielN

Polecane posty

  • 4 weeks later...
  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

To, co prywatnie przyniosą ze sobą uczestnicy, to ich wolna wola. Dla forumowiczów jest przeznaczona większość powierzchni.

Ja, pisząc o obecności poszczególnych marek i firm, mam na myśli oficjalnych przedstawicieli. I tu, niestety, muszę mieć kontrolę, bo trzeba zapewnić miejsce.

Stąd moje zdziwienie, że marki F-C i GvF-C będą też oficjalnie reprezentowane. W każdym bądź razie nikt ze mną na ten temat jeszcze nie rozmawiał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem, że jeden sklep będzie z Kaweco i F-C napewno :) ale był zgłoszony oficjalnie z tego co mi wiadomo, przynajmniej jest na liście. 

 

Sklep może mieć co chce. Im większa będzie różnorodność, tym lepiej.

Ale chcielibyśmy też, żeby byli też przedstawiciele producentów, bo zawsze dobrze porozmawiać u źródła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep może mieć co chce. Im większa będzie różnorodność, tym lepiej.

Ale chcielibyśmy też, żeby byli też przedstawiciele producentów, bo zawsze dobrze porozmawiać u źródła.

To ja mogę pogadać z przedstawicielem jeśli jeszcze znajdziecie miejsce dla niego? I jeśli uważasz Adamon, że mogę w Waszym imieniu ewentualnie zaprosić. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja mam małe ogłoszenie ;)

 

Drodzy Forumowicze,
 
Rok temu miałem przyjemność przygotowywać limitowana edycję atramentu z okazji Dnia Pióra Wiecznego - Błękit FPD. 
Niestety z powodu przygotowywania  tego atramentu trochę na tempo, wkradł się mały błąd w sztuce, skutkiem czego atrament posiada dwa zasadnicze problemy - strzępienie oraz nieznaną aktywność mikrobiologiczną  :( 
 
Już od jakiegoś czasu przygotowywałem kolejną wersje tego atramentu, pozbawioną tych wad i planowaliśmy z Nicponką zrobić Wam niespodziankę na tegoroczny Dzień Pióra Wiecznego. No i jak to często bywa, gdy żyje się nazbyt aktywnie, zabrakło nam wolnego czasu, by przygotować większą partię i w tym momencie jest jasne ze atrament będzie gotowy dopiero na Andrzejki/Barbórkę/Mikołajki ;)
 
Postanowiliśmy, że wyślemy ten atrament  nieodpłatnie wszystkim tym osobom, które posiadają butelkę zeszłorocznego atramentu o określonym numerze (może to być pierwszy właściciel lub kolejny). Częściową listę posiadaczy Błękitu FPD mamy - bo część zapisywała  się wcześniej, a część spontanicznie zadecydowała podczas spotkania, dlatego po FPD 2015 uruchomiony odpowiedni formularz, w którym będzie można się zgłosić oraz wpisać dane do wysyłki. 
 
Pozdrawiamy i do zobaczenia na FPD :) 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rok temu miałem przyjemność przygotowywać limitowana edycję atramentu z okazji Dnia Pióra Wiecznego - Błękit FPD. 
Niestety z powodu przygotowywania  tego atramentu trochę na tempo, wkradł się mały błąd w sztuce, skutkiem czego atrament posiada dwa zasadnicze problemy - strzępienie oraz nieznaną aktywność mikrobiologiczną   :( 

 

Mówiąc po polsku: glut.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...