Skocz do zawartości

Fountain Pen Day - Dzień Pióra Wiecznego w Warszawie 2015 - dyskusja


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

 

Postanowiliśmy, że wyślemy ten atrament  nieodpłatnie wszystkim tym osobom, które posiadają butelkę zeszłorocznego atramentu o określonym numerze (może to być pierwszy właściciel lub kolejny). Częściową listę posiadaczy Błękitu FPD mamy - bo część zapisywała  się wcześniej, a część spontanicznie zadecydowała podczas spotkania, dlatego po FPD 2015 uruchomiony odpowiedni formularz, w którym będzie można się zgłosić oraz wpisać dane do wysyłki.

 

Nie ma to jak po roku się dowiedzieć, że atrament który się posiada jest w numerowanych buteleczkach xD

I że mam ekskluzywny, niski numer 2!

I co dziwne - zwłaszcza po moich przygodach z pewnym pomarańczem xD - żadnego gluta nie zauważyłem.

 

Ale dorzuciłbym trzeci problem - inkaust brudzi ręce po wyschnięciu :( Literki się przepięknie odbijają na dłoni położonej na zapisanej nim kartce xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne, ale z błędem - piszemy "7 listopada", bo listopad mamy jeden. No i jeśli piszemy miesiąc słownie, to nie dajemy między nim a dniem i rokiem żadnych kropek, myślników, gwiazdek czy innych separatorów (przy rzymskim zapisie miesiąca również nie wstawiamy separatorów)  ;)

 

Ale projekty zacne :)

Edytowano przez Andrew
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka słów wyjaśnienia.... 

tak szybko...

 

na początek - WIELKIE PRZEPROSINY dla administracji forum i właściciela/li loga forum za użycie go na zakładkach bez wyraźnej zgody !!

przepraszam ale w zeszłym roku były zakładki z logami obu forów i nikt nie wnosił żadnych zastrzeżeń - i naiwnie mi się wydawało, że i w tym roku to przejdzie...

ale jeśli są wątpliwości - to sorki.... nie ma problemu... 

 

popełniłem błędy formalne w dacie i pisowni listopada - pechowy miesiąc moich urodzin....

ale nie miałem kiedy poddać pod publiczną dyskusję projektów..

od decyzji, że można drukować do rozpoczęcie produkcji minęło dosłownie 7 godzin i to nocnych... 

więc nie miał kto zrobić korekty..

wiadomo jak trudno się poprawia swoje błędy - ja mam z tym problem... :)

ale cóż popełniłem je i trudno - stało się...

 

na przyszłość trzeba być ostrożniejszym z takimi inicjatywami...  :)

 

proszę jeśli to możliwe o zaprzestanie dyskusji na temat zakładek - bo takiego tematu nie ma... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka słów wyjaśnienia.... 

tak szybko...

 

na początek - WIELKIE PRZEPROSINY dla administracji forum i właściciela/li loga forum za użycie go na zakładkach bez wyraźnej zgody !!

przepraszam ale w zeszłym roku były zakładki z logami obu forów i nikt nie wnosił żadnych zastrzeżeń - i naiwnie mi się wydawało, że i w tym roku to przejdzie...

ale jeśli są wątpliwości - to sorki.... nie ma problemu... 

 

(...)

Pigol,

 

przecież nie zgłaszaliśmy żadnych wątpliwości :blink:. Może masz na myśli drugie forum?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...