Skocz do zawartości

Słów kilka...


inpermort

Polecane posty

...o moim pojawieniu się na forum, które zawdzięczam użytkownikowi o enigmatycznym nicku Lux. :)

Oprócz wiecznych piór, kaligrafii - którą się hobbystycznie zajmuję, lubię też rozczytywać się w dobrych książkach, które również tutaj recenzujecie. A że wakacje w pełni, czasu dużo... to zostały mi polecone szczególnie propozycje 'Bosej', do których czym prędzej sięgnę... tak więc cieszę się, że istnieją takie miejsca, gdzie pasjonaci mogą się spotkać i podzielić rewelacjami literackimi i nie tylko! :)

 

Na marginesie 'przedstawienia się': jestem Sebastian i pochodzę z Pszczyny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Hodujesz Pszczoły?

 

tę przyjemność zostawię sobie na emeryturę, która - daj Boże - kiedyś nastanie...

A co do nazwy miejscowości, to niestety muszę rozczarować... wzięła się od staropolskiego 'plszczyna' (niem. Pless) - określającego miejsce bagniste, pełne wody. Taka właśnie urokliwa i podmokła Pszczyna jest. :) O pszczołach nie słyszałem nigdy... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A że wakacje w pełni, czasu dużo... to zostały mi polecone szczególnie propozycje 'Bosej', do których czym prędzej sięgnę... tak więc cieszę się, że istnieją takie miejsca, gdzie pasjonaci mogą się spotkać i podzielić rewelacjami literackimi i nie tylko! :)

 

Bardzo mi miło :)

Witaj!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tę przyjemność zostawię sobie na emeryturę, która - daj Boże - kiedyś nastanie...

A co do nazwy miejscowości, to niestety muszę rozczarować... wzięła się od staropolskiego 'plszczyna' (niem. Pless) - określającego miejsce bagniste, pełne wody. Taka właśnie urokliwa i podmokła Pszczyna jest. :) O pszczołach nie słyszałem nigdy... :(

 

Chodziło o avatar :D

Idealny na naklejkę na słoik z dobrym miodem ;)

 

A hodowla pszczół obecnie to ciężkie zajęcie. Przynajmniej tyle co wiem od pszczelarzy, których znam. A nie chwaląc się znam ich dość sporą gromadkę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...