Skocz do zawartości

Pelikan Hub wrzesień 2015 - informacje


kasiasemba

Polecane posty

  • Odpowiedzi 141
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

A może wcześniej trzeba by zapytać zapisanych uczestników czy się na to godzą? To nie jest spotkanie forumowe :-(A podawanie publicznie miejsca i czasu jest chyba sprzeczne z pomysłem na Hubę :-(

Pozdrawiam

 

Tool, zgodzisz się? Proszę, zgódź się. :cry:  Proszę... Tool, na Rany Chrystusa, zgódź się... :sacro:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wszystko można wyśmiać i wydrwić ale nie zmienia to faktu, że jest to spotkanie wymyślone przez firmę Pelikan, którego ramy zakreśla firma Pelikan.

Cały świat spotyka się w piątek, a Warszawa musi oczywiście w sobotę. Większość hubów spotyka się tylko w gronie osób zapisanych, a Warszawa musi robić inaczej. 

Jeśli grupa znajomych nie mogła spotkać się w terminie kiedy odbywają się spotkania Pelikan Hub... powinna spotkać się we własnym gronie... kiedy indziej.

Towarzystwo wzajemnej adoracji łamiące ustalone zasady i udające, że wszystko OK. To takie polskie....

Pozdrawiam 

 

PS

Tak jestem zapisany, ale nie w Warszawie i nie chciałbym aby Pelikan Hub zamienił się w spotkanie Penexchange.de 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bogu, że nie w Warszawie...

Nie rozumiem, po co się wtrącasz, skoro to Ciebie w ogóle nie dotyczy? Po co te uwagi o zgodzie na uczestnictwo osób niezapisanych?

 

Tak nawiasem, wiesz ile osób z 37 zapisanych nie zidentyfikowałam jako znajomych z forum (tego lub drugiego)? Uwaga, JEDNĄ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem napisać coś zjadliwego, ale się powstrzymałem.

 

Napiszę tylko jedno, że Pelikan, gdyby się dowiedział, że w wyznaczony dzień może być tylko 5 osób, bo ludzie pracują, dojeżdżają itd. a dzień później (dzień wolny dla wielu od pracy) może być ich 40 lub więcej, w tym wielu sympatyków piór, którzy nie znają marki, a chcą poznać i dowiedzili się o spotkaniu drogą pantoflową - myślę, że by się nie obrazili, a raczej ucieszyli z promocji marki. Wszak to genialna, darmowa reklama!

 

Także, wszyscy pióromaniacy zainteresowani marką Pelikan są mile widziani na PelikanHub.

 

i_love_pelikan_fountain_pen.png

Edytowano przez Akszugor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierniczę, ludzie to mają problemy  :unsure:  Regulamin to jedno, a życie to drugie. Jakby się HUB odbył w piątek to nie wiem, czy zebrałoby się z 10 osób z tych prawie 40. A im nas więcej tym weselej! :D Niezarejestrowani mogą się czuć jedynie trochę pominięci, bo nie dostaną jakichś tam gratisów od firmy, ale za to wszyscy się spotkamy i w fajnym gronie spędzimy miło czas z Pelikanem w tle. I chyba o to chodzi? O wspomnianą przez Akszugora promocję marki   :)

Edytowano przez Andrew
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo firma wie, że tu chodzi o to, aby klienci (ci potencjalni jak i obecni) dobrze się bawili a przy okazji poznali produkty. W końcu nic tak nie mobilizuje do otwierania portfeli jak możliwość pomacania piór, których nie miało się wcześniej w ręku. No ale Tool chciałby pewnie wszystko w kratkę, pod linijkę, tak po niemiecku ORDNUNG MUSS SEIN ;)

 

BTW, ja już bilety dziś kupiłem, więc jakbyś chciała zmieniać miasto to daj proszę znać tydzień wcześniej :D  :roflmho:

Edytowano przez Andrew
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo firma wie, że tu chodzi o to, aby klienci (ci potencjalni jak i obecni) dobrze się bawili a przy okazji poznali produkty. W końcu nic tak nie mobilizuje do otwierania portfeli jak możliwość pomacania piór, których nie miało się wcześniej w ręku. No ale Tool chciałby pewnie wszystko w kratkę, pod linijkę, tak po niemiecku ORDNUNG MUSS SEIN ;)

 

BTW, ja już bilety dziś kupiłem, więc jakbyś chciała zmieniać miasto to daj proszę znać tydzień wcześniej :D  :roflmho:

Jeszcze się zastanawiam ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Et consummatum est!  :cry:  :cry: Niestety 25. września mam być służbowo w mieście stołecznym, więc jako żywo nie jestem w stanie być w tym czasie w Katowicach. Mogę odstąpić swoje miejsce  na tej imprezie w zamian za podział łupów czyli gadżetów pelikanowskich, na które jestem łasy jak pszczoła na miód lub Pan Zagłoba na podwiki... Poproszę o PW

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem stary piórnik Pelikana z plastiku w kształcie... to chyba ołówek lub długopis... w każdym razie jakiś przyrząd pisarski. W środku przegrody na przyrządy. Nosiłem w nim rapidografy w technikum :P

Znalazłem też gumkę Pelikana. Jest to odlana figura pelikana (ptaka).

Jak się robi porządki to można ciekawe rzeczy znaleźć ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno kurierzy całkiem sprawnie działają. Można nadać na adres lokalu i poprosić aby przechowali te parę dni ;)

 

EDIT: o której będziesz na Centralnym? 

Edytowano przez Andrew
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzi, ale o 09:00 prowadzę zajęcia, więc realnie dostępny jestem od 11:30 w Centrum.

 

Edit - to chyba spoko, skoro będziesz o 11:35. Przegapiłem to :P

 

Mogę cię zgarnąć. Wreszcie będę miał motywację, żeby umyć i wyczyścić samochód. Jest strasznie zapuszczony.

Edytowano przez visvamitra
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzi, ale o 09:00 prowadzę zajęcia, więc realnie dostępny jestem od 11:30 w Centrum.

 

Edit - to chyba spoko, skoro będziesz o 11:35. Przegapiłem to :P

 

Mogę cię zgarnąć. Wreszcie będę miał motywację, żeby umyć i wyczyścić samochód. Jest strasznie zapuszczony.

Cieszę się, dziękuję bardzo :)

Ann przyjeżdża o tej samej godzinie więc ją też zgarniemy, dobrze? Sam będziesz, będzie miejsce w samochodzie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...