Skocz do zawartości

Pelikan Hub wrzesień 2015 - informacje


kasiasemba

Polecane posty

  • Odpowiedzi 141
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Wysłałam właśnie maila do wszystkich uczestników ze szczegółami spotkania :)

 

Dzięki, doleciało - teraz już wszystko było jak trzeba ;) Nie mogę się doczekać :D 

 

 

Ktoś z Warmii wybiera się pociągiem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, mam propozycję do rozważenia.

Ponieważ to święto Pelikana, wnoszę, by spotkanie odbyło się wcześniej, np. ok. 10.00 i byśmy wszyscy udali się do warszawskiego ZOO celem dokarmienia pelikanów.
Wiadro z rybami zostawię do załatwienia HubMasterowi :P

W drodze powrotnej odwiedzimy starówkę warszawską, gdzie będzie możliwość zrobienia zdjęcia kamienicy pod pelikanem (pewnie warszawiacy ją znają).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli z początkiem roku szkolnego nic się nie zmieni w rozkładzie jazdy pociągów to w Warszawie będę już przed 9:00 lub ewentualnie o 11:30 (jeśli będę chciał się przejechać Pendolino :D). Piszę się na karmienie pelikanów, ale kto gołębi nałapie?  redface

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie w Warszawie będę już około 9:00, więc również piszę się do komitetu powitalnego (a że nieśmiały facet jestem, to przy okazji poznam Was zanim się zacznie zamieszanie) :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do cen. Przy kupowaniu biletów na pociągi przewoźnika InterCity obowiązują taike same zasady jak przy biletach lotniczych - im wcześniej się rezerwuje tym jest takiej. Zatem kupując trzy tygodnie przed wyjazdem bilet na bezpośredni pociąg TLK z Olsztyna do Warszawy wyjdzie coś około 40 zł w jedną stronę. Bilet na EIP (zwane Pendolino) z Iławy do Warszawy Centranej to około 50 zł przy zakupie minimum trzy tygodnie przed wyjazdem (z tym, że pula promocyjnych biletów jest ograniczona ilościowo i czasowo). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, a później przez pół dnia będą mi skrzypiały kolana :P:D 

 

A skąd te autobusy odjeżdżają? W obecnej sytuacji musisz mnie zrozumieć, że przemieszczanie się na drugi koniec Olsztyna jest ostatnią rzeczą, którą chciałbym robić (choć może jakoś ogarną te wykopki do tego czasu) ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

A można szczegóły poznać gdzie i o której się spotykamy?

 

Kasia rozsyłała pocztą elektroniczną, ale chyba nie jest to tajemnica, także...

 

...Będziemy mieli do wyłącznej dyspozycji całą salę na piętrze. Oto link do strony

lokalu: http://sztukaumiaru.pl/

 

 

Oj, ja chyba tez sie spoznilam....? :(

 

Nie wiem czy można się jeszcze zarejestrować na stronie Pelikana, ale na pewno przyjść można.

Datę i miejsce znasz :)

Edytowano przez Thay
Hub Master request
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...