Skocz do zawartości

Pelikan Hub wrzesień 2015 - informacje


kasiasemba

Polecane posty

  • Odpowiedzi 141
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Jakiś żwawy marszyk na budzik, kawka i trzymamy kciuki :)

 

Dobra dobra, Wy już w Warszawie i spokojnie sobie pokimacie do 11:00, a ja biedny muszę się zrywać w środku nocy :( 

Jakiś ochotnik, aby mnie obudzić jutro? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra, Wy już w Warszawie i spokojnie sobie pokimacie do 11:00, a ja biedny muszę się zrywać w środku nocy :(

Jakiś ochotnik, aby mnie obudzić jutro? :D

Mogę Ci zagrać hejnał na niewidzialnej trąbce, ale nie wiem, jaki ma zasięg, czy usłyszysz. Wiec raczej polecamy budzik, ewentualnie tresowane krasnoludki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 4.00 to przed Hubą jeszcze na ryby skoczysz ;)

 

Nie łowię - nie dostrzegam sensu w siedzeniu godzinami z kijem w ręku, wgapiając się w nieruchomy spławik :D

5:15 mam pociąg i przesiadkę na autobus do Warszawy.

Mogę Ci zagrać hejnał na niewidzialnej trąbce, ale nie wiem, jaki ma zasięg, czy usłyszysz. Wiec raczej polecamy budzik, ewentualnie tresowane krasnoludki.

 

Mam kota, tylko teraz trzeba wytłumaczyć jej, że jutro wyjątkowo może drzeć ryj w środku nocy aby mnie obudzić  :hmm1:

Edytowano przez Andrew
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie łowię - nie dostrzegam sensu w siedzeniu godzinami z kijem w ręku, wgapiając się w nieruchomy spławik :D

5:15 mam pociąg i przesiadkę na autobus do Warszawy.

Mam kota, tylko teraz trzeba wytłumaczyć jej, że jutro wyjątkowo może drzeć ryj w środku nocy aby mnie obudzić :hmm1:

Lepiej jej tego nie tłumacz, bo zacznie o 2 w nocy koncert życzeń...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak wiem, jak to się skończy. O północy zbierze jej się na czułości i przyjdzie się miziać. O 2:00 uzna, że jest to idealna pora na zabawę, a jako zabawka najlepsze są moje nogi/ręce, bo szmaciana myszka z kocimiętką jest passe :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie łowię - nie dostrzegam sensu w siedzeniu godzinami z kijem w ręku, wgapiając się w nieruchomy spławik

Znak to, że nie słyszałeś o spiningowaniu. :)

 

Ja sam łowię, ale nijakiego spławika w swym sprzęcie nie posiadam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...