Skocz do zawartości

Powitania i pytania.


szu

Polecane posty

Witajcie,

Forum przeglądam od jakiegoś czasu dość regularnie i zdążyłem już się co nieco wkręcić w temat piór wiecznych. Pytania natomiast mam dwa. Pierwsze jest o pióro TWSBI, czy jest w Polsce jakiś dystrybutor tej marki? Drugie pytanie natomiast dotyczy atramentów firmy noodler's (nie ukrywam, że na jeden z ich kolorów choruję od dłuższego czasu), a mianowicie jak się w nie zaopatrujecie? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam!  ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Markol

Witaj.

Możesz też poszukać w sklepach po tej stronie Atlantyku, np. w Anglii. Jest zwykle trochę drożej niż w USA, ale odchodzi problem loterii, czy Urząd Celny doliczy Ci VAT.

Pióra TWSBI są również dostępne na e-bayu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje TWSBI 580 Diamond kupiłem na Ebayu za zachodnią granicą. Wychodzi drożej niż z USA, ale jest u Ciebie w niecały tydzień i odpadają wszystkie wątpliwości celno vatowskie.  Z Noodlersem jest gorzej - zostaje ściąganie zza oceanu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Markol

Jak to możliwe, że moje TWSBI przyleciało kurierem w 24h z Gardeny, bez VATu, bez cła, a sam kurier był o $3 droższy od nierejestrowanego listu USPS? Kupowałem na TWSBI.com

 

@piter - już mówiliśmy, że to prowokacja służb była ;)

Ja na moje, kupione również w Gardenie,  czekałem dwa tygodnie a FedEx doliczył VAT bez wyroku Urzędu Celnego.

Najwidoczniej nie ma reguł w tej materii :bezradny:.

Atramenty Noodler's można też kupić w UK, strona http://www.purepens.co.uk/

Edytowano przez Markol
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...