Skocz do zawartości

Parker Duofold Maxima - miałem sen


endoor

Polecane posty

Onegdaj miałem okazję kupić od jednego z forumowiczów, parkera Duofold Maxima - angielski aerometric. Nie specjalnie mnie ta marka pasjonuje, ale ujął mnie piękny klasyczny kształt, wielkość i ogromna stalówka z kultową strzałką. Niestety pierwsze próby pisania zaraz po zakupie wykazały pewne niestabilności - raz grubiej raz cieniej, jakieś drapania. Bliższe oględziny pokazały, że prawdopodobnie stalówka była po przejściach - nierówne skrzydełka, na prawym niewielki garb. Zdecydowałem się sam naprostować stalówkę. Użyłem do tej operacji twardej pęsety. Co ja przeżyłem - krew, pot i łzy :cry: - przeszło dwa dni nierównej walki :wallbash: Jednak "nie bedzie mie tu bele stalówka robiła kole pióra"  B), a  końcowy efekt można zobaczyć na zdjęciach:

 

DSCN2640_zpsvwcmclv3.jpg

 

DSCN2642_zpscqpaap9u.jpg

 

DSCN2643_zps1gjchllm.jpg

 

DSCN2647_zps3vqzu9em.jpg

 

DSCN2649_zpsciukwfvh.jpg

 

DSCN2648_zpsn3hgpv2r.jpg

 

 

Piękny, prawda? A oto wczorajszy sen, a właściwie koszmar. Otóż nowe piórka, świeże nabytki leżą sobie na szafce nocnej aby były zawsze pod ręką. Z bliżej nieustalonych powodów, ten Parker nad którym tak się namęczyłem spadł :o, a jak? oczywiście prost na świeżo wyprostowaną stalówkę (!) :cry: Zlany zimnym potem zerwałem się z łóżka - sprawdzam, oczywiście pióro leży sobie spokojnie w etui, uff, to tylko sen. :ph34r:

Edytowano przez endoor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...