Skocz do zawartości

Faber Castell Anello Titanium


Polecane posty

 Witam! Nadszedł czas zakupu nowego pióra, które ma mi posłużyć na lata. Jako, że jestem typem osoby, która kupuje raz, a dobrze, postawiłem sobie budżet 1500zł. Szczególnie po tym jak zobaczyłem Faber Castell Anello Titanium... Po prostu cudo! No ale jako, że MUSZĘ przejrzeć wszystkie dostępne opcje, nasunęło się pytanie - czy w tej cenie znajdę coś lepszego? Moje wymagania to stalówka F, większa grubość niż Jotter (i wygodniejszy chwyt) i żeby nie męczyło przy długim pisaniu. No i kolorystycznie to bardziej w stal/srebro, za czarnym i złotym nie przepadam. Byłbym wdzięczny za propozycje ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, jestem z Dzierżoniowa i z dużych miast najbliżej mam Wrocław.

Przeglądałem akurat wczoraj ofertę Caran i ze wszystkich właśnie spodobał mi się taki Varius:

http://store.carandache.com/uk-en/47-varius-plume-ivanhoe-metal-ef.html

oraz

http://store.carandache.com/uk-en/106-madison2-plume-cisele-agt-rh-b.html

Też bardzo ładne. Srebrne i dość smukłe, co lubię.

 

Yard-O-Led trochę zbyt zdobny jak na mój gust ;)

Edytowano przez Pvt.CyP
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 O super, wielkie dzięki! Nie wiedziałem kompletnie gdzie mogę piórka przetestować, a tu mają i Carany i Grafy. Tylko cena Grafa trochę oporowa, znalazłem prawie 400zł taniej na papier nożyce. Chociaż mam mieszane uczucia, bo trochę tak wsiowo wejść, popisać piórami za grubą forsę i wyjść finalnie nic nie kupując...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Chyba jednak zdecyduję się na Anello. Spróbuję jutro się kopsnąć do wrocka i przetestować jak wypadnie przy Caranach, ale w sumie to już praktycznie formalność dla świętego spokoju, tak żeby potwierdzić decyzję. Ale swoją drogą, nie wykluczam zakupu któregoś z Caranów w przyszłości ;) Wiem już jak to działa, sprawdzone w innych hobby, że apetyt rośnie w miarę jedzenia :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...