Skocz do zawartości

Pheasant - Kingdom Note (Sailor)


visvamitra

A  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci się ten kolor?



Polecane posty

Sailor robi najlepsze atramenty. To moje zdanie. Nie jest obiektywne. Możecie się z nim nie zgadzać. Ja i tak wiem swoje     :)


 


Niestety wiele atramentów robią dla sklepów w Japonii. Wprawdzie dzięki działalności przedsiębiorczych sprzedawców z eBaya można sobie te inkausty do Polski sprowadzić, ale cena jest chora (42 $ z kosztami wysyłki, w Japonii flaszka kosztuje około 20 $).


 


Dostałem od forumowiczki z FPN trzynaście próbek takich Sailorów. Fajne są, ale jednak nie ma opcji, żebym tyle za nie zapłacił. 


 


 


YqjxvZ.jpg


 


 


  1. Lidth's Jay
  2. Mandarin Duck
  3. Peregrine Falcon
  4. Pheasant
  5. Toki

 


Pheasant to całkiem interesujący kolor, ale nie na tyle, żebym chciał flaszkę. Ot, fajnie było wypróbować, popisać, wyrobić sobie zdanie, ale raczej bym nim nie pisywał.


 


Ekspresjonizm abstrakcyjny


 


 



OUFr3u.jpg


 


Krople atramentu na ręczniku kuchennym


 


A8nrFy.jpg


 


 


Software ID


 


 


n4SjHf.jpg


 


Zakres koloru


 

4pp5EA.jpg

 

 

 


Oxford recycled, 90 g - Kaweco Sport Classic, eyedropper, B


 


2IPLIy.jpg


 


 


53tK2u.jpg


 


KDrejr.jpg


 


 


zgYOiM.jpg


 


 


Nie jestem do końca zadowolony ze skanów, więc dołącze zdjęcie zrobione w świetkle dziennym w pochmurny dzień około 14:00. Chyba kupię sobie lampę 6500 K, żeby zapewnić sobie powtarzalne warunki oświetleniowe do zdjęć. Hmmm.


 


Svqizn.jpg


 


Porównanie


 


 


sJRgTF.jpg

Edytowano przez visvamitra
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłeś zdjęcia, powinno być raczej takie:

Golden_Phasant1.jpg

na moim zdjęciu jest bażant, który użyczył nazwy atramentowi. miałem wkleić zdjęcie słowackiego bażanta, który na marginesie, z biologicznego punktu widzenia nie jest bażantem złocistym, ale wydało mnie się to zbyt proste, zbyt łatwe. i jak widzę dobrze mnie się wydawało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...