Skocz do zawartości

Pelikan M200 Cafe Creme


piotrsajnog

Polecane posty

  • Odpowiedzi 400
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

http://zc77.de/cgi-bin/scgi?sid=1419071890&se=1419057769&kd=0&sp=eng&nm=spezifikationdetailohnefarbe.html&sucher=&begriffnr=&artikel=440768&bef=merk

 

I jeszcze przynajmniej jeden sklep przyjmuje wpłaty w przedsprzedaży. Poza tym skoro Pan Ryszard zaproponował jakąś cenę to albo ma informacje nieoficjalne albo przyjął jakąś cenę oficjalną (?) i ryzyko w tym momencie jest już po jego stronie i dalsze działania są "bezstresowe" dla kupujących, nieprawdaż? Piór jeszcze nie ma, oficjalnego cennika zdaje się też nie, ale to nie powinno martwić osób z listy w tym wątku. MSZ.

Edytowano przez mac.kozinsky
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem w e-mailu od Pelikana ani sugerowanej ceny, ani stalówek.

A jak nie będzie italic to co, pół zamawiających odchodzi z kwitkiem?

Pióra można zamówić w większości e-sklepów  na zasadzie przedpłaty - są tam ceny (od 93 do 125 euro :)) i rozmiary stalówek.

Jak nie będzie stalówki italic to większość na liście dopisała stalówkę drugiego wyboru :)

 

Wystarczy przeczytać całą dyskusję - wszystko jest w poprzednich postach :)

Poza tym nikt nikogo nie zmusza do zakupu - lista jest spontaniczna i dobrowolna :)

 

Mniej agresji w Nowym Roku :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem w e-mailu od Pelikana ani sugerowanej ceny, ani stalówek.

A jak nie będzie italic to co, pół zamawiających odchodzi z kwitkiem?

Może dostajesz inne informacje niż Ci, którzy z Pelikanem handlują?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej agresji w Nowym Roku :P

 

A gdzie Ty wyczytałeś agresję w zwyczajnych pytaniach? Proszę, wytłuść mi ten fragment.

 

Mnie po prostu dziwi lista opierająca się na domiemaniach. Ale to - jak zauważyłeś - spontaniczny (owczy) pęd.

Ktoś X proponuje wam cenę 370 zł - wow, niczym przy wietrzeniu magazynów w znnych sklepach. Ludzie biorą, a obok, w sklepie Y jest po 320 zł.

Ale kto biednemu zabroni bogato żyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relax :D

Mniej agresji w 2015 roku to takie moje postanowienie noworoczne :)

 

Nikt jeszcze nic nie kupił, ba nikt nie zapłacił nawet zaliczki :)

Lista nie jest żadnym zobowiązaniem jutro możemy się wszyscy wypisać :)

Jeśli znasz sklep Y który zaoferuje nam niższą cenę daj znać, na pewno z tego skorzystamy :)

 

Lista powstała gdy cena oscylowała wokół 125, później 100, a nawet 93 euro.Jeśli oferta za 370 pln nie dojdzie do skutku pewnie skorzystamy z droższej opcji - około 15.01.2015 wszystko się wyjaśni :)

 

Szczerze mówiąc to nie rozumiem sensu twoich postów? Może jesteśmy baranami (sorry owcami :)) ale szukamy najtańszej opcji - jeśli taką znasz to ją podaj :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...