Jump to content

Pióro (+długopis) dla dziewczyny


kubut

Recommended Posts

Witam. 


W związku z pewnym osiągnięciem mojej dziewczyny chciałbym wynagrodzić ją kompletem: pióro wieczne + długopis. Przeszukując internet trafiłem na to forum i pochłonąłem się w poszukiwaniach.


Niestety mam mętlik w głowie w związku z ogromną ilością propozycji (podobał mi się m.in. komplet Waterman Hemisphere Deluxe Metal CT, Waterman Perspective blue edition bądź Sheaffer Sagaris, ale nie wiem, które najlepiej /o ile którekolwiek/ pasuje do dziewczyny). Sam jestem laikiem w dziedzinie wyboru pióra (ostatni raz pisałem Parkerem ponad 10 lat temu w gimnazjum, oczywiście po Mikołaju :D) dlatego zwracam się do Was o pomoc.


 


Poszukuję kompletu do 700zł (koniecznie szybka możliwość dostania - jeszcze przed świętami!), ważne żebym płacił za odpowiednią jakość, a nie tylko firmę. Kolory - oglądnę każdy, choć wydaje mi się, że wypadałoby coś eleganckiego bez zdobień, udziwnień. Stalówka typu F. Nie będę się za bardzo rozpisywał, ponieważ jak wyżej wspomniałem nie jestem w tym temacie obeznany.


 


Dzięki za wszelkie propozycje/pomoc,


Pozdro!


Edited by kubut
Link to comment
Share on other sites

Ja znalazłem fajny zestaw w sklepie Watermana. Wydaje mi się, że białe pasowałoby dla dziewczyny. Jeszcze piórnik dają gratis. I wysyłka w 48 godzin! Daj znać, co Jej wybrałeś  :) 
http://www.watermansklep.pl/prod291_Waterman_Zestaw_prezentowy_pioro_wieczne__dlugopis_Waterman_Hmisphre_Deluxe_Biel_CT.php

Edited by Solar
Link to comment
Share on other sites

kerad

Odpada. Ma być to niespodzianka + jeżeli bym zabrał (co jest i tak nierealne ze względu na pracę bardzo daleko od siebie) to oczywiście "nie, nie trzeba".

 

Solar

Propozycja dosyć ciekawa. Oglądałem zestawy w sklepie Watermana, ale przyznam, że białego dotychczas nie brałem pod uwagę.

 

Czekam na dalsze propozycje :).

Link to comment
Share on other sites

na pewno preferencje ma, tylko Ty ich nie znasz, jak trafisz nie w jej gusta będzie kiepsko, bo jednemu może się podobać jedno, a drugiemu drugie. Jak ma się jej nie podobać, to łatwiej będzie kupić jakąś reklamówkę przynajmniej dziewczyna nie będzie się męczyć pisaniem za pomocą czegoś co nie leży w jej gustach estetycznych.

Link to comment
Share on other sites

@kubut - zapomniałeś napisać skąd jesteś (albo nie doczytałem).

Na wysyłki nie licz że dotrze w terminie (do świąt) jak jeszcze nie zamówiłeś, w ubiegłym roku znajomy dla córki zamówił Kuriera na święta i dotarł kurier .... po nowym roku - wytłumacz to dziecku...

 

Dlatego ważne pytanie - jakie sklepy są w Twojej okolicy - jaki mają wybór?

Edited by Czarodziej
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...