Skocz do zawartości

Pióro (+długopis) dla dziewczyny


kubut

Polecane posty

Witam. 


W związku z pewnym osiągnięciem mojej dziewczyny chciałbym wynagrodzić ją kompletem: pióro wieczne + długopis. Przeszukując internet trafiłem na to forum i pochłonąłem się w poszukiwaniach.


Niestety mam mętlik w głowie w związku z ogromną ilością propozycji (podobał mi się m.in. komplet Waterman Hemisphere Deluxe Metal CT, Waterman Perspective blue edition bądź Sheaffer Sagaris, ale nie wiem, które najlepiej /o ile którekolwiek/ pasuje do dziewczyny). Sam jestem laikiem w dziedzinie wyboru pióra (ostatni raz pisałem Parkerem ponad 10 lat temu w gimnazjum, oczywiście po Mikołaju :D) dlatego zwracam się do Was o pomoc.


 


Poszukuję kompletu do 700zł (koniecznie szybka możliwość dostania - jeszcze przed świętami!), ważne żebym płacił za odpowiednią jakość, a nie tylko firmę. Kolory - oglądnę każdy, choć wydaje mi się, że wypadałoby coś eleganckiego bez zdobień, udziwnień. Stalówka typu F. Nie będę się za bardzo rozpisywał, ponieważ jak wyżej wspomniałem nie jestem w tym temacie obeznany.


 


Dzięki za wszelkie propozycje/pomoc,


Pozdro!


Edytowano przez kubut
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem fajny zestaw w sklepie Watermana. Wydaje mi się, że białe pasowałoby dla dziewczyny. Jeszcze piórnik dają gratis. I wysyłka w 48 godzin! Daj znać, co Jej wybrałeś  :) 
http://www.watermansklep.pl/prod291_Waterman_Zestaw_prezentowy_pioro_wieczne__dlugopis_Waterman_Hmisphre_Deluxe_Biel_CT.php

Edytowano przez Solar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kerad

Odpada. Ma być to niespodzianka + jeżeli bym zabrał (co jest i tak nierealne ze względu na pracę bardzo daleko od siebie) to oczywiście "nie, nie trzeba".

 

Solar

Propozycja dosyć ciekawa. Oglądałem zestawy w sklepie Watermana, ale przyznam, że białego dotychczas nie brałem pod uwagę.

 

Czekam na dalsze propozycje :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno preferencje ma, tylko Ty ich nie znasz, jak trafisz nie w jej gusta będzie kiepsko, bo jednemu może się podobać jedno, a drugiemu drugie. Jak ma się jej nie podobać, to łatwiej będzie kupić jakąś reklamówkę przynajmniej dziewczyna nie będzie się męczyć pisaniem za pomocą czegoś co nie leży w jej gustach estetycznych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kubut - zapomniałeś napisać skąd jesteś (albo nie doczytałem).

Na wysyłki nie licz że dotrze w terminie (do świąt) jak jeszcze nie zamówiłeś, w ubiegłym roku znajomy dla córki zamówił Kuriera na święta i dotarł kurier .... po nowym roku - wytłumacz to dziecku...

 

Dlatego ważne pytanie - jakie sklepy są w Twojej okolicy - jaki mają wybór?

Edytowano przez Czarodziej
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...