Skocz do zawartości

Daniel Defoe Palm Green - Montblanc


visvamitra

Ankieta  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci się ten kolor?



Polecane posty

  • 9 months later...

Od poniedziałku jestem szczęśliwą posiadaczką butelki, dzięki uprzejmości Kolegi z forum   :)

A tutaj małe porównanie z Diamine Safari, bardzo, bardzo zbliżonych kolorem.

Niestety próbki pochodzą z dwóch piór - jak Jinhao obeschnie to zrobię porównanie dwóch odcieni pisanych jednym atramentem, ale już teraz widać, że te dwa atramenty naprawdę niewiele się różnią. Na moje oko Safari ma odrobinę nutki brązu, więc bardziej wpada w zgniłozielony. MB mniej. Oba fajne :)

 

71d848875b8a.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Ci skiśnie   :P

 

Przyznaj się, trzymasz specjalnie nie otworzoną, za rok, może dwa wrzucisz na ezatokę w cenie tysiak zielonych   :D  :D  :D

Nic mi nie sniśnie :)

Przewiduje zalać nim drugiego Charlestona, którego kupie w granicach czerwca-sierpnia przyszłego roku, choć muszę przyznać że za tysiak dolarów, może i bym sprzedał i kupił sobie pióro tej marki, na przykład takie Jest piękne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny kolor, cieszy mnie zwłaszcza podobieństwo do Diamine Safari bo ten akurat planuję kupić. Dzięki za recenzję. Co prawda coś się popsuło i nie widać pierwszego zdjęcia ale wygooglałem sobie to pióro i faktycznie zgadzam się z autorem recenzji, do mnie też takie wzornictwo nie trafia, zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że to straszny kicz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...