Skocz do zawartości

Hero 9086 czy Hero 448


Polecane posty

Witam :) Postanowiłem nabyć jakiegoś chińczyka, no i spodobały mi się Hero 448 i 9086. I zastanawiam się, które z nich będzie lepsze do pisania w szkole? Zależy mi na cienkiej kresce, mam Pilota 78G F, no i do tego chcę dorzucić coś jeszcze. :) Oba są w podobnej cenie, więc tylko kwestia tego, które posłuży lepiej? Chyba, że jest w tej cenie coś o wiele ciekawszego... 
Pozdrawiam
Marcin :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie w ogóle są opinie o tych piórach? Nie rozlecą się szybko? :)

 

Odpowiedź na to pytanie kosztuje 11zł ;)

 

Z chęcią się zgodzę, tylko kwestia tego, czy mógłbym otrzymać faktury :)

 

Faktury? Nie wiem czy dobrze rozumiem, chcesz, żeby visvamitra wystawił Ci fakturę? Czy chcesz dokument zakupu od chińczyka? Mając pióro za 1/4 ceny w ogóle bym się nie przejmował papierami  ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No 11 zł, ale są pióra, które mimo takiej ceny są dość dobre jak na swoją cenę.. ;> Czyli to niestety nie ten egzemplarz? :)

Mam nadzieję, że niedługo opiszesz swoje wrażenia z użytkowania. Ponoć wiele z tych tanich chińczyków potrafi pozytywnie zaskoczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam nadzieję, że trafi się jakaś miła niespodzianka. A i mam pytanie. Bo chodzi za mną taki Inoxcrom. Widziałem go w sklepie w Częstochowie i za chiny nie mogę go nigdzie znaleźć w internecie. Miał srebrną skuwkę, część korpus też, ale część sekcji miała taki jasny zielony kolor, prześwitywała i widać było ile znajduje się jeszcze atramentu. W sklepie ostatnia sztuka, nie wiedzą jak się nazywa, leży na wystawie osamotniony. Szukam i szukam i nigdzie nie ma... Wybaczcie za off topic, ale nie chcę tworzyć nowego tematu.. :)

PS Wiem, że to jak szukanie igły w stogu siana z takim opisem, no ale może szczęśliwie się trafi.. :D

Edytowano przez vannolot
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...