Skocz do zawartości

Czy jest ktos z Poznania?


kasiasemba

Polecane posty

Aptekarską dokładnością nam tu zaleciało.

Co do spotkania to ja na tą chwilę nic nie proponuję bo mam spore zlecenie i moja dyspozycyjność jest nieokreślona i zmienna (co nie wyklucza pojawienia się na spotkaniu jakby jakieś było ale będzie to do ostatniej chwili niewiadoma).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też teraz mam dużo pracy. ale myślę sobie, że może za jakie 2 miesiące, gdy maturzyści pójdą sobie precz ;), a pogoda będzie już fajna i będzie można np posiedzieć gdzieś miło w słóńcu,można by coś zorganizować :)

i wrocław też zaprosić:)

Edytowano przez kasiasemba
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aptekarską dokładnością nam tu zaleciało.

Co do spotkania to ja na tą chwilę nic nie proponuję bo mam spore zlecenie i moja dyspozycyjność jest nieokreślona i zmienna (co nie wyklucza pojawienia się na spotkaniu jakby jakieś było ale będzie to do ostatniej chwili niewiadoma).

a u mnie zalatuje takim chemicznym zapachem. i trochę ziołowym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie takie rzeczy tu się o fantazji na ścianie wschodniej słyszy ;-) A tak na trzeźwo te wszystkie groźne lekarstwa ludziom sprzedawać na podstawie nie dających się odczytać recept to strach przecież!

tak, tak. a po Rzeszowie jeżdżą furmanki i chodzą niedźwiedzie brunatne.

z (nie)czytelnością recept bym nie przesadzał, ale zawsze powtarza, że na trzeźwo strach samochodem jeździć, tylu pijanych kierowców na szosie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...