Skocz do zawartości

Waterman Hemisphere


Polecane posty

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja swoje Hemisphere męczę codziennie od 4 lat (najpierw szkoła, teraz studia). Pamiętam, że uczucie zmiany grubości kreski miałem miesiąc po zakupie. Ale to chyba było złudzenie bo od tamtej pory nic się nie zmieniło i pisze tak samo. Ale porównam jak znajdę jakieś stare notatki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Może ja podzielę się swoimi informacjami co do gwarancji w Watermanie. Kupowałem Watermana na prezent i pisałem do tejże firmy jak wygląda gwarancja jeśli jest to prezent. Otóż, podbita gwarancja w sklepie, bez dowodu zakupu jest u nich uznawana. Tak odpowiedzieli mi, ale jaka jest polityka firmy nie wiem. Może warto każdorazowo pytać w firmę przed zakupem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Pozwolicie że się podepnę, nie chcę zakładać nowego tematu i zaśmiecać forum. Mianowicie chodzi mi o różnicę między starą wersją a nową (Hemisphere oczywiście). Czy różnią się one czymś więcej aniżeli lekko zmienionym wzorem? Jakościowo to samo czy w nowej wersji jest coś lepszego/gorszego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Porównywałem w sklepie swojego starego Hemi z nowym, nowy ma szersze pierścienie i jest minimalnie cieńszy. Niestety nowym nie miałem okazji pisać.

 

A no właśnie też się mocno zdziwiłem, gdy ostatnio w sklepie zobaczyłem taką nieco odchudzoną wersję w stosunku do mojego starego Hemisphera ;) Ale przemiła pani ekspedientka mnie uspokoiła, że nowe modele faktycznie są nieco mniejsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...