Skocz do zawartości

dobry!


Lukas

Polecane posty

Witam, 

 

mam na imię Lukasz i jestem juz starym dziadem. Byłem dzieckiem chowanym na chińskich stalówkach, które marzyło o piórach na naboje z RFN'u. W dorosłym życiu do marek piór nie przywiązywałem wiekszego znaczenia. Ważym było aby pióro, niczym kobieta marzeń, było ładne i dobrze się prowadziło ;) Przez dobrych dziesięc lat towarzyszył mi jakiś Parker, a ostatniich osiem lat spędziłem w towarzystwie, również jakiegoś, Waterman'a. Kilka dni temu Waterman upadł i został brutalnie przydepnięty. Niby nic, ale nagle się okazało, że długopisami specjalnie się nie lubimy. Tak zaczęło się poszukiwanie nowego pióra. Piszę dużo, pochyle i lewą ręką, powłóczystą kreską w kolorze "cygarowo-winno-czerwonym". Przypadkiem znalazłem to forum i mam nadzieję pozostać tu czas jakiś z nowym piórem, a może i nowymi piórami? Kto wie? Póki co jestem mocno rozdarty pomiędzy Rembrandt'em, a Expertem.

Pozdrawiam.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie grzebię po sieci w celu identyfikacji (po zdjęciach) tego co miałem i wychodzi, że Parker to był Vector z '95 lub '96 roku laka morski mat. Watermana niestety nie mogę znaleźć :( Lekkie pióro ze złotymi wykończeniami, błekitny marmurek. Tyle w sumie mogę o nim powiedzieć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór :)

 

szkoda WM... a z marmurków jedynie Centurion przychodzi mi do głowy, poszukaj w galerii @konisa - jeżeli tam nie ma pióra podobnego do Twojego, to znaczy, że nie istnieje ;)

Edytowano przez Ann
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

Nic się nie martw w miejsce tego WM kupisz jakieś fajne pasujące Tobie piórko... a potem następne, i jeszcze kilka "tak bo chce", i jeszcze i jeszcze, bo jedno fajne, inne ładne, a następne to okazja, a kolejne "zawsze chciałem mieć"

A potem usiądziesz i sobie powiesz: jestem nałogowym pióromaniakiem - i będziesz z tego dumny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...