Skocz do zawartości

TEST - Platinum Nakaya Brown


Akszugor

Polecane posty

Jedno pióro zawsze mam zalane brązowym Platinum i sam nie wiem po co innych brązów szukam. :) Wszystkie ich atramenty z palety Mix Free są godne polecenia, do używania i do mieszania.

BTW. Jest też bardzo ładny, nasycony niebieski - Aurora Blue (powtarzam do znudzenia nie mylić z kolorem Blue od Aurory :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno pióro zawsze mam zalane brązowym Platinum i sam nie wiem po co innych brązów szukam. :) Wszystkie ich atramenty z palety Mix Free są godne polecenia, do używania i do mieszania.

BTW. Jest też bardzo ładny, nasycony niebieski - Aurora Blue (powtarzam do znudzenia nie mylić z kolorem Blue od Aurory :) )

Czyli Aurora Blue to nazwa koloru, a nie niebieski atrament firmy Aurora? Bo chciałem go kupić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aurora Blue Mix Free Platinum (jpn)

http://www.gouletpens.com/Platinum_Mix_Free_Aurora_Blue_Ink_p/plat-inkm-1200-55.htm

 

Plat-InkM-1200-55-2T.jpg?1386832470

źródło zdjęcia, takie same jak link

 

Aurora  Blue (it)

http://www.gouletpens.com/Aurora_Blue_Ink_p/au125b.htm

 

AU125B-2T.jpg?1386832470

żródło zdjęcia, takie same jak link

 

edit: może tak będzie jaśniej ;)

Edytowano przez marwis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie miałem na myśli. Dla mnie to dobre jakościowo atramenty. Leję, czasami mieszam. Generalnie mam trochę innych atramentów ale Platinum to moje podstawowe pisadła.

Dopisek.

Jeżeli już mnie ciągniesz za język to dodam, że osobiście (i jest to moja subiektywna ocena) po próbach kilkukrotnego użycia atramentów Diamine nie rozumiem, co w nich tak specjalnego i skąd zachwyty nad nimi. Ale mam swoje do kilku "wiodących" atramentów. 

 

Uwaga admin: po co znakowanie "edit", jeżeli nikt nic nie napisał w międzyczasie?

Edytowano przez marwis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...