Jump to content

Nowy Urban


Hann

Recommended Posts

Do sklepu mam 2 minuty drogi i miałem po drodze ze szkoły :). Zdążyłem już zalać i zaskrobać 2 kartki A4, jest ciężkie, ale to dobrze :D.

Edit bo zapomne... W sklepie trafiłem na starszego pana, który szukał Pelikana albo Watermana, niestety się zawiódł i chwile ze mną dyskutował jak widział, że wynosze pióro :D.

Edited by Hann
Link to comment
Share on other sites

@Pan_Q w Ciechocinku? chyba w odwiedziny u babuni, na pensjonariusza się jeszcze dłuuuugo nie będzie nadawać ;) Urbany mam dwa, hebanowy i czarno-czarny, cenię, lubię i szanuję, nie kapryszą i wagowo odpowiednie :) toteż gratuluję zakupu i wyboru i cieszy mnie, że kolejna osoba będzie z Urbana zadowolona.

61wr.jpg
 
Link to comment
Share on other sites

Ja tam się nie znam. Żałuje tylko, że w moim mieście nie ma innych marek oprócz Parkerów jednak nie rozumiem tej nagonki na firme. Vector jest made in UK a ten Urban... Nie mam pojęcia. Vectorem pisze się o dziwo lepiej mimo, że tańszy.

Za dwa tygodnie Urban zacznie ci przeciekać albo zrobi się nieszczelny to zrozumiesz nagonkę :P

nie żebym Ci tego życzył.

Link to comment
Share on other sites

To widzę wszyscy od czegoś drogiego zaczynają.. Hmm ten Vector był moim pierwszym "prawdziwym" piórem, mam je już 8 lat i wtedy kosztowało mnie około 45 zł. Majątek jak na tamten wiek :)

pierwsze były plastikowe z papierniczego na osiedlu, żaden nie przeżył do dzisiaj, potem faktycznie dwa Vectory... ale los jaki im zgotowałam... jak ja mogłam ten piórnik zostawić w sali... do dzisiaj mnie szlag trafia, jak sobie przypomnę.

Link to comment
Share on other sites

No w tych czasach gdy istniała 7 i 8 klasa, IMHO lepiej niż teraźniejsze gimnazja mimo, że tego nie widziałem to na pewno nie było takiej wylęgarni głupoty... Na pewno Parker był symbolem elegancji, z resztą jak każde pióro, ale wiadomo gdy coś ma markowy znaczek jakoś tak lepiej :D.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...