Skocz do zawartości

Historia parkerowskiego klipsa


atuzi

Polecane posty

Kawał dobrej roboty  :)

Co prawda zabrakło tu modelu Parkera Latitude, który też ma dość charakterystyczny klips, ale trudno przedstawić w takim short programie wszystkie wariacje na temat klipsa Parkera i coś autor musi wybrać. Najważniejsze modele są pokazane.

Parker Latitude nie znalazł uznania wśród nabywców, pewnie dlatego, że był brzydki :P. Ale klips miał wyróżniający się.

981de6c8fa013963.jpg

I jeszcze jedna uwaga do filmu. Nazwy modeli i lata ich ukazywania się powinny mieć bardziej kontrastowy kolor, bo zlewają się z tłem.

Ja miałem trudności z ich odczytaniem. 

Niemniej obejrzałem sobie ten filmik z przyjemnością i zaciekawieniem.

zdrówka

Edytowano przez konis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem czytelność napisów i u mnie było w porządku (przy wyświetlaniu na pełnym ekranie, bo w małym okienku, to zawsze napisy kiepsko wychodzą).  Miały się nie rzucać w oczy, dlatego tak zrobiłem. Klipsy miału mówić same za siebie. :) 

Niestety nie mam Latitude i dlatego się nie znalazł. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie udało się zastosować metody (nie pamiętam teraz nazwy), tej której użył M. Jackson w swym klipie, gdzie ludzie twarze zmieniając się, przechodziły płynnie jedna w drugą.

 

Morfing. Oprogramowanie do tego typu sztuczek jest poza moim zasięgiem. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morfing. Oprogramowanie do tego typu sztuczek jest poza moim zasięgiem. :)

Programy są tanie, albo darmowe, ale czas jaki trzeba by przeznaczyć na projekt, raczej nie byłby uzasadniony. Przenikanie jest wystarczająco dobre. Mnie lepiej ogląda sie filmik na przyspieszonych obrotach.

 

Dobre. :thumbup: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...